Carglass mı Doraglass mı?

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler arkadaşlar;

Ön camım çatladı, maalesef kaskom anadolu sigorta ve hasarsızlık indirimimin bozulmaması için yerli cam taktırmam gerekiyormuş veya orj. için 175TL civarı fark ödemem gerekiyormuş. Doraglass ve Carglass ile anlaşmaları var sizce hangisiyle değiştirmeliyim?

Ön kapı camları önceki sahibi tarafından doraglass ile değiştirilmiş bu yüzden madem yerli olcak takım olsun kafasıyla biraz gönlüm doraglasstan yana.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İyi günler arkadaşlar;

Ön camım çatladı, maalesef kaskom anadolu sigorta ve hasarsızlık indirimimin bozulmaması için yerli cam taktırmam gerekiyormuş veya orj. için 175TL civarı fark ödemem gerekiyormuş. Doraglass ve Carglass ile anlaşmaları var sizce hangisiyle değiştirmeliyim?

Ön kapı camları önceki sahibi tarafından doraglass ile değiştirilmiş bu yüzden madem yerli olcak takım olsun kafasıyla biraz gönlüm doraglasstan yana.

Kelebek camindan hirsiz girdiginde doraglass taktirmistim. Orjinal cam ile cok fark var fakat bence orjinale en yakin en iyisi bu. Istanbul Anadolu yakasindaysaniz iscilik olarak da cok iyi bir yer onerebilirim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet anadolu yakasındayım işçilik için öneri çok iyi olur, eski aracımın orj. camını Allianz sigorta bostancı sanayinin içindeki doraglass'a yollamıştı orada takılmıştı adamlar ogsyi bile slikonla takmışlardı.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
vectra aracımın ön camını çiziklerden dolayı değiştirmiştim doraglass ile.orjinali ile arasında bir fark göremedim memnun kaldım.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ben olsam farkı öder ve yenileme zamanı kasko firmasını değişirdim. Bende senede 2 cam var. Hem böylece ilerde gene kırılırsa eskisi original olduğu için original cam takabilirsiniz.

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler arkadaşlar;

Ne farkı? Nereden çıkmış o?
Sen kasko şirketini değiş önce :p

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet kasko şirketimi değiştireceğim fakat nisanda o zamana kadar da götürmez bu cam, 175tl de ödemeye gücüm yok uzun bir süre

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Eksi GLSmin yan camlarını Carglass ile değiştirmiştik. Sattığım arkadaş film taktırırken baya zorlandı elemanlar demişti. Pek memnun kalmadım carglass'ten.

Arka camı ise orjinal takmışlardı. Ben olsam ön camı da orjinal isterim.

AstraSedanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Axa Sigorta Yap İçin Rahat OLsun ßundan Öncekinde Ufak İz Var Diye DeğiştirmişLerdi Senede 2 Cam Hakkı Oluyo OrjinaL OLarak

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Evet kasko şirketimi değiştireceğim fakat nisanda o zamana kadar da götürmez bu cam, 175tl de ödemeye gücüm yok uzun bir süre

İdare edecek düzeyde mi cam? Şu ana kadar bildiğim, kaskoyu değişceğin zaman zaten eskiden beri kaskolu olduğu için aracına bakılmıyor. Bende hep öyle oldu. Bekleyip yeni firma ile camı değiştirmek de bir seçenek.