Car400 mp3 Decoder montajı

coskun516

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki boğukluk varmı ? Yani sesi tiz olarak alabiliyormusunuz ve bass yuksek olarak mı cıkıyor ?

coskun516

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses net, boğukluk yok, teybin tiz ve bass ayarıda çalışıyor.

Saolasın ustam eline saglık güzel bi çalışma olmuş ozmn. Bende edition ar 2000 e ozel seriden. 4 cd li changer var arada temassızlık yapıor kafası sanırım ses gidiyor errod disc hatası alıyorum kafamı bozdu yanı bu tarz bısı yapmayı dusunuyorum. Hem bluetooth destegı de olmus olur :)

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saolasın ustam eline saglık güzel bi çalışma olmuş ozmn. Bende edition ar 2000 e ozel seriden. 4 cd li changer var arada temassızlık yapıor kafası sanırım ses gidiyor errod disc hatası alıyorum kafamı bozdu yanı bu tarz bısı yapmayı dusunuyorum. Hem bluetooth destegı de olmus olur :)

Bluetooh sadece speaker olarak çalışıyor, Yani sadece müzik dinleyebiliyorsun, aramalara bakılmıyor.

MuratSelcuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eline sağlık güzel çalışma olmuş. Yakın zamanda bende bu üründen sipariş verip kül tablasının içine monte etmeyi düşünüyordum. Bu şekilde gayet güzel olmuş, en kısa zamanda ben de yapmayı düşünüyorum.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, bugün 2002 Astra F in Car300 üne de montaj yaptık, fotoğrafları albümlere ekledim, vidyo çekince yeni konu olarak onu da ekleyeceğim.

Kendi teybimde de ileri geri tuşlarını kaset tuşlarına bağladım.