CAR300 mü tesisat mı?

stranger30

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar benim arabam 1999 opel astra 1.6 GL HB . Aracımda orijinal tesisat ve blaupunkt car 300 teyp var. Çıkan sesten memnun değilim. Üstelik sony kaset adaptörü nü taktığımda bir cayırtı yapıyor. Başka araçalarda denedim kaset adaptörü mükemmel ses çıkartıyor. Kaliteli bir ses için teyp imi değiştirmeliyim tesisatı mı? Tavsiylerinizi bekliyorum...

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal teyp i değiştirince direksiyondan kumandası iptal oluyormu.

stranger30

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki Arkadaşlar Önerebileceğiniz Teyp nedir? Hangi marka model alsam iyi olur. İlk etapta teyp i değiştireceğim. Sonrası için Tabi tesisat ta önerirseniz sevinirim. Teşekkürler...

Vectra_Black

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.fcbarcelonaturkiye.com
Selamlar,

USB'li bir model al derim. Ben Pioneer'ın DEH-P7950UB modelini kullanıyorum çok memnunum. Bir USB bellek alıp içine yüzlerce müziği atabilirsin. Şahsen bunları bir güzelde tasnif ettim klasör klasör tür tür çok iyi oldu. CD-MD işi bitti yani.

Kolay gelsin...

stranger30

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Telefonumdaki mp3 leri klipleri kaset adaptörü ile dinliyorum. Kaset adaptörü yerine direk kabloyla bağlaya bileceğim aux girişi olan bir teyp kasetçalar var mı ? Eğer böyle bier şey varsa tüm sorunlarım biter.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar car 300 lerde çıkışlar nasıldır?
ben patlamış hoparlörümü yenilerken mid-tiz takım alsam mı dedim ama çıkış önemliymiş dediler 4*45 olmalıymış
ne olduğunu anlayamadım :p
öyle bişey car 300 e bağlanır mı
yani aman aman bi tesisat olmasın ama müzik dinlemesi de keyifli olsun diye

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar benim arabam 1999 opel astra 1.6 GL HB . Aracımda orijinal tesisat ve blaupunkt car 300 teyp var. Çıkan sesten memnun değilim. Üstelik sony kaset adaptörü nü taktığımda bir cayırtı yapıyor. Başka araçalarda denedim kaset adaptörü mükemmel ses çıkartıyor. Kaliteli bir ses için teyp imi değiştirmeliyim tesisatı mı? Tavsiylerinizi bekliyorum...
bende bi aralar kaset adaptörü kkullandım bendede o kadar kötü calıyorduki cok cok kötü kaseti açtım içindekı bantların 2 tane yuvası gıbı bieşy wardı birini söktüm sorun kalktı