car pass bulma

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu kısaca şöyle özetleyeyim..
benım 99 vectra b gls nın anahtar kumandasında sorun vardı ara sıra çalışıyo ara sıra çalışmıyo du elektronıkcı yapamadı sorunu.. bende bı tane anahtar ucu kırık olan vectra b anahtar kumandası buldum çalışıyo tüm aksamları içinde benım orjınal anahtarı kumandadan çıkarım diğer aldığım başka araca ait kumandaya takıyorum araba çalışıyo fakat kapıları kumanda etmek için beyinde kodlamamız lazım opcom programı da var elımızde fakat opcom bu işlem için security code istiyor car pass denen kağıtta yazılı olan kodu sorun şu ki benım elımde car pass mevcut değil teyp code bıle bı parca kagıda yazılı halde arabayı aldıgım elemandan aldım.. arabayı aldıgım eskı sahıbıne de ulasamadım bu security code nereden bulunur nasıl temın edılır ???

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Arabanzın ilk alındığı bayi ücretsiz veriyor.

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanzın ilk alındığı bayi ücretsiz veriyor.
ıyı de onu nerden bulacazkı ben bılmıyorum ılk nerden alındıgını aldıgımda plaka da degısmıstı zaten eskı plakasınıda hatırlamıyorum eskı sahıbınede ulasamadım sadece kullanım kılavuzu var bende baska da bı bılgı belge fılan yok

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servislere bir sorun...

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
arkadaşım forumlarn birisinde görmüştm arkadaşlardan birisi yazmıştı opel Türkiyenin izmirde bulunan merkezinden şasi numaras yada motor numarası verilerek ilk çıktığı ye öğreniliyomuş sende oradan alabilirsin

Ekli dosyalar

• P1030076.jpg
    P1030076.jpg
    83.8 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım forumlarn birisinde görmüştm arkadaşlardan birisi yazmıştı opel Türkiyenin izmirde bulunan merkezinden şasi numaras yada motor numarası verilerek ilk çıktığı ye öğreniliyomuş sende oradan alabilirsin
hımmm.. anladım yani illede ilk çıkış yapılan yeri bulmamız lazım .. o zaman oyle bakacaz artık.. ben de şu teyp kodu bulan programlardan vardı onun bı benzeri bi program fılan vardır belkı dıye dusundum nette arastırıyorum bulamadım bı turlu .. o zaman servisle bı konuscaz bakalım ne dıyecekler....

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Burada olsan ben çözer verirdim ama izmirdesin
en iyisi opel türkiye üzerinnden git.
tüm kodlarını ögren

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burada olsan ben çözer verirdim ama izmirdesin
en iyisi opel türkiye üzerinnden git.
tüm kodlarını ögren
saolasın da.. op com fılan var tech 2 var elımızde onlarla bulabılırmıyız yada basıl yapacagımız konusunda bılgı verırsen ugrasalım barı bızde bı kullanım kılavuzu bıle 3 ayda anca aldık opel turk den o yuzden pek bulasmak ıstemıyorum opel tr ye anlıycan...

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
saolasın da.. op com fılan var tech 2 var elımızde onlarla bulabılırmıyız yada basıl yapacagımız konusunda bılgı verırsen ugrasalım barı bızde bı kullanım kılavuzu bıle 3 ayda anca aldık opel turk den o yuzden pek bulasmak ıstemıyorum opel tr ye anlıycan...

Profilde var msn olarak ekle yardımcı olayım.