car 400 un sokulmesi ve sigorta degişimi

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş

once [SIZE=-1]TOOLS ALYEN tornavida ile aksesuar vidaları sokulur

sonra boyle ınce 4 teli vıda yuvalarına sokarak kılıt mekanızması serbest bırakılır
mekanızma bu sekılde serbest kalıyor
teyb yuvasından cekılır

once soket
sonra anten yerınden cıkartılarak teyb dısarı alınır

teyb muhafazası cıkartılır sıgortaya erısılır ve degıstırılır
sonra muhafaza tekrar takılır once anten sonra soket yerıne takılır teyb yuvasına ıtılır

ve vıdalanır
acılan teyıble beraber ekranda safe([/SIZE]safe:n. kasa, çelik kasa safe:adj. emin, sağlam, güvencede, emin ellerde, güvenli, tehlikesiz, kesin, muhakkak, korkusuz)yazısı gozukur code gırerek sorun gıderılmısdır sesı sonuna kadar acabılırsınız bu arada arabada sessızlık cok kotu bır sey

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
ınsanın basına gelınce caresız kalmak cok kotu onun ıcın ben cozdum sızde cozun kımsenın parası cok degıl

Son düzenleme:

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
sesle bi alakası varmı sigortanın asıl sormak istediğim sonuna kadar açılmıyor ses kesiyor bazen bu sigortadan dolayımı böle yapıyor

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
temas etmeyen bi kondansatörden kaynaklanabilir son seste kesilmeler.kondansatör tam şarj olmuyosa güç yetiremez.bi elektronikciye göstermekte fayda var.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
bende triger setinin değişimini fotoğraflamıştım aşama aşama:) ama tembellik edip koymadım türkiyede gidince koyarım bende güzel paylaşım:)

lakiska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Bence de üst konu yapılmalı.

Hatta "NASIL YAPARIZ? (Resimli)" diye bir bölüm açıp bu bölüm altında bu ve benzeri resimli anlatımlar yayınlanmalı.

Bir çok kişi ufacık sorunları nasıl halledeceklerini bilmedikleri için servislere, oto elektrikçilerine bir sürü para ödüyor.

Böyle paylaşımlar sayesinde aracımızın bazı küçük işlerini kendimiz halledebiliriz.

Paylaşım için çok TEŞEKKÜRLER. :good:

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
.................

Son düzenleme:

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
GÜZEL paylaşım teşkkürler

SATKOMANDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
eline koluna sağlık çok güzel paylaşım olmuş tekrar emeğine sağlık :)

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Kardeş,
Paylaşım gerçekten çok güzel. teşekkürler. Benim sormak istediğim bi kaç şey var; bu sigortasını değiştirdiğin teyp muhafazası nerede tam olarak? yerini tarif edebilirmisin?

Bir de direksiyondaki kumandanın soketleri hangisi gösterebilirmisin? benim kumanda çalışmıyor da, soketleri kontrol etmek istiyorum ama hangi soket olduğunu bilmiyorum. Ayrıca bu soketi söküp takınca hemen kod istiyormu teyp?

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Aslında NASIL YAPARIZ?

na başlığı çok mantıklı...
düşünülebilir...

confort2004sr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkürler. Ben de ne zamandır Vectra(C)'deki teybi nasıl çıkartacağımı araştırıp, bulamıyordum. umarım aynı yöntemle olur...

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Güzel paylaşım teşekkürler

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Kardeş,
Paylaşım gerçekten çok güzel. teşekkürler. Benim sormak istediğim bi kaç şey var; bu sigortasını değiştirdiğin teyp muhafazası nerede tam olarak? yerini tarif edebilirmisin?

Bir de direksiyondaki kumandanın soketleri hangisi gösterebilirmisin? benim kumanda çalışmıyor da, soketleri kontrol etmek istiyorum ama hangi soket olduğunu bilmiyorum. Ayrıca bu soketi söküp takınca hemen kod istiyormu teyp?
5.resımde gorulen o yuvarlak sekılllı olan mehafaza tırnak lar yardımı ıle tutuluyor onu tırnaklardan kurtar sıgorta daha rahat degıstırılır
dıreksıyon kumanda soketlerını tam bılmıyorum dıreksıyon acılması lazım ordan bulunabılır zaten tek soketlı kolay cıkartılıp takılıyor
evet soketı soktukten sonra kod ıstıyor

aytun geçer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
paylaşım için teşekkürler.eline sağlık.benim teypte car 400 normal çalışıyor ışıkları yanmıyor bilgin varsa öğrenmek istedim.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
hala sabıp konu yapılmamasının bır nedenını goremıyorum yukardakı sabıp konular dahamı anlasılır detay ıcerıyor

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Bülent abiye, hemşerime çok teşekkür ederim. Gerçekten çok faydalı ve emek isteyen bir işi faydalanmamız için hazırlamış.

Bence de üst konu yapılmalı.

Hatta "NASIL YAPARIZ? (Resimli)" diye bir bölüm açıp bu bölüm altında bu ve benzeri resimli anlatımlar yayınlanmalı.

Bir çok kişi ufacık sorunları nasıl halledeceklerini bilmedikleri için servislere, oto elektrikçilerine bir sürü para ödüyor.

Böyle paylaşımlar sayesinde aracımızın bazı küçük işlerini kendimiz halledebiliriz.

Paylaşım için çok TEŞEKKÜRLER. :good:

Kesinlikle sabit konular arasına alınmalı. Ve lakiska'nın dediği gibi NASIL YAPARIZ bölümü açılsa hepimizin yararına olur. Çünkü insan başına gelmeden bu tür şeylerin önemini anlamıyor.