car 400 teyp gösterge ışıkları

aytun geçer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba benim öğrenmek istedigim car 400 teybin gösterge ışıkları çalışmıyor (açma kapamave bas tiz düğmeleri hariç)bir kaç yere sordum servis dahil sağlam bir cevap alamadım.lambaları değişecek dediler iyi güzel olabilir diye düşündüm ama şöylede durum söz konusu far ayar düğmesinin yanındaki gösterge aydınlatma düğmesini yarıya indirdiğimde düzeliyor fakat bu seferde herşey loş oluyor.bazende bir kaç kere oldu kendi kendine düzeldi kısa süreliğine şimdi genebozuk.zafira 2003 model comfort bilgisi olan varsa bekliyorum paylaşım için teşekkürler.. selamlar...

f.astra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o gosterge ayar dugmesını tam acık tuttugunda eger yanıyorsa yada yarıya cekılıkken hala yanıyorsa o lambaların patlak olma durumu yok.o ayar dugmesını ben tamamen kapatınca benım de gosterge ışıklarım yok oluyor.yanı ısıgını kapatıyorum.bu bir arıza degıl kullanım seklı olabılır yada ben sizin dedıklerınızı yanlış anladım...patlak olan lamba her halukarda patlaktır ve yanmaz...

aytun geçer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
msj. için teşekkürler...

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim bazen düzeliyor demişsin. bazen olayı elektronikte %90 biyerde temassızlık problemi var demektir. en iyi yapacağın şey; teybi göstercen bir ustaya. lambaların elektrik aldığı noktaları iyice bir kontrol etcek

aytun geçer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında benimde aklımdan geçen o ama göstermeyi çekiniyorum çünkü bizim ustalarımız bir yerini yaparken bir yerini bozuyorlar.tabi bu her usta için geçerli değil belki ama genel kanı bu şekilde.teybin başka hiç bir problemi olmadığından beklemedeyim.selamlar...

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu açılmışken bu car 400 teybin ışıklarının rengini değiştirebilirmiyiz ?
mavi olsun istiyorum :D
led takılabilinir mi?