car 400 kaset çalmıyor

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Merhaba dostlar,car 400 teybime kaset takıyorum ama auto reverse de takılı kalıyor,yetkili servise götürdüm genel merkeze göndeririz,uğraşmaya değmez en iyisi bir mp3 çalar falan alın dediler.bende gittim pioneer aldım ama şimdi sıkıldım aracımda orjinal teyb olsun istiyorum.acaba tamirciye götürsem olurmu yani teybi tekrar taktığımda araçla bir uyumsuzluk yaşama riskim var mıdır?daha önce car 400 ünü tamircide onartıp kullanan var mı?teybin bu sorunu acaba onarılabilir mi?fikirlerinizi bekliyorum dostlar

kadir94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun onarılırmı bilmiyorum ama eniştemin arabada mp3 çalar vardı satarken orjinalini taktı gayet normal çalıştı.

Teyp onarıldığı taktirde bi uyumsuzluk olmaz.

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlamayın da kaset hala çıkıyormu? yani sanatçıların yeni albümleri kaset olarak çıkıyormu? dinlemek istediğiniz için bilirsiniz zannediyorum.nostaljik bir olay.

kadir94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çakmaklığa takılan zımbırtılarlada dinlenebilir mp3 illa mp3 çalar lazım deil :D

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
yanlış anlamayın da kaset hala çıkıyormu? yani sanatçıların yeni albümleri kaset olarak çıkıyormu? dinlemek istediğiniz için bilirsiniz zannediyorum.nostaljik bir olay.
Vallahi zaten işin birazda nostaljik tarafına hastayım,sanırım halen kaset çıkıyor.Ama esasında 3 lü bilgi ekranında radyo bilgilerini görebiliyorum kapıyı açınca otomatikmen teypte açılıyor,nede olsa orjinaaaalllll:)

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
çakmaklığa takılan zımbırtılarlada dinlenebilir mp3 illa mp3 çalar lazım deil :D
İşte o zımbırtı dediğiniz galiba transmitter oluyor işte onunla hiç işim olmaz yol boyu radyo dinlerim daha iyi çakmaklığı sabote etmektense:D