>>>> CAR 400 AUX Girişi Yapmak Düzenlenmiş RESIMLI ANLATIM.....>>>

efendy06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Mokia hocam teşekkürler. Ben biraz orjinal takıntılıyım, teybi değiştirmeden aux nasıl olur diye araştırırken buldum bu konuyu. Gerçi resimleri göremedim ancak elektronikçi bir arkadaşa uğrayıp okutturunca başlığı, teybi söküp 15 dk'da halletti. İşin garip yanı en ideal çeken radyodan alamadığım kadar iyi ses veriyor aux ile.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Mokia hocam teşekkürler. Ben biraz orjinal takıntılıyım, teybi değiştirmeden aux nasıl olur diye araştırırken buldum bu konuyu. Gerçi resimleri göremedim ancak elektronikçi bir arkadaşa uğrayıp okutturunca başlığı, teybi söküp 15 dk'da halletti. İşin garip yanı en ideal çeken radyodan alamadığım kadar iyi ses veriyor aux ile.

Hayırlı olsun..

FERMAN YILMAZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstadım konu hortlatmak olucak lakin, 2 gundur ugrasiyorum gecem gunduzum bir oldu, sizinle iletisim kurabilirmiyim teyp ile ilgili. Bu arada herkesin bayrami mubarek olsun :)

ierisen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu gerçekten çok faydalı teşekkür ederiz. Fakat resimler görünmüyor ve proje dosyası da kullanılamıyor. Bağlantı şemasını (veya fotolarını) Cengiz bey veya elinde olan başka bir arkadaş varsa tekrar paylaşabilir mi acaba ?