car 300 radio da tiz ayarı yapılabilirmi

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşalar car 300 radio da sesle ilgili ayar düğmesini en sağa çevirince ses biraz tizleşiyor.ama aynı zamandada çok baslaşıyor.bazı parçalardada ses hoparlörlerden patlak bir şekilde çıkıyor.ayrıca aşırı baslı olduğu için benim hoşuma gitmiyor.kafamı ağrıtıyor.acaba sesi bası fazla olmadan tizleştirmek mümkünmü.birde en arkaya iki tane hoparlör takmak isitiyorum.takılırmı ve ses kalitesi artarmı.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tiz ayarı bildiğim kadarıyla yok,
en arkaya derken, arkada hiç hoparlör yok mu sizde?

benimkinde 2 tweeter, 2 kapı ve 2 arka hoparlör bağlı, ses de idare eder.

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BAK ARKADAŞIM GİZLİ VOLUMÜ AÇARSAN SES KALİTESİ DEĞİŞECEKTİR BU İŞLEMİ ŞU ŞEKİLDE DEĞERLENDİR BAK BAKALIM
1.
u/tp/1 tuşlarına aynı anda bas
ses den sonra ekranda açılan gizli volumü
1.2.3.4.5.
5 konumuna getir as ye bas kaydet
bu sistem genelde uzun yolda motor sesine göre aracın teybinin volumünün hıza ve motor sesine göre yükselip alçalmasını sağlayan bi sistem
snn bu ayarın bozuk olabilir hattaa bozuk :) dediğimi yap dene bak kalite artacak beğenmezsen eski haline getirmekde basit
saygılar
unutma U TP 1 aynı anda basılı tutulacak ok

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BAK ARKADAŞIM GİZLİ VOLUMÜ AÇARSAN SES KALİTESİ DEĞİŞECEKTİR BU İŞLEMİ ŞU ŞEKİLDE DEĞERLENDİR BAK BAKALIM
1.
u/tp/1 tuşlarına aynı anda bas
ses den sonra ekranda açılan gizli volumü
1.2.3.4.5.
5 konumuna getir as ye bas kaydet
bu sistem genelde uzun yolda motor sesine göre aracın teybinin volumünün hıza ve motor sesine göre yükselip alçalmasını sağlayan bi sistem
snn bu ayarın bozuk olabilir hattaa bozuk :) dediğimi yap dene bak kalite artacak beğenmezsen eski haline getirmekde basit
saygılar
unutma U TP 1 aynı anda basılı tutulacak ok
CAR 300 lerde benim bildigim hıza duyarlı ses ayarı yok bende dediginiz gibi yapayım bakayım olacakmı:sorry:

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkada sadece kapılarda var arka camın alatında ki bölümde yok.yani araçta toplam 4 hoparlaör var .arkayada 2 tane takıp 6 yapsam olurmu onu sormuştum.ses kalitesi artarmı.car 300 teyp te 2 hoparlörü daha kaldırırmı

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalçın kardeşim teybin üstünde U diye bir düğme yok UML diye bir düğme var sizin dediğiniz omu