cap canli opc insigniya ve astra j.. fotolari

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolasin muhammet ben bu resim isini beceremiyorum bu resimleri bile bir saatte ekleyebildim.. gercekten fena ful+ful yok yok arabada taki infnity saund sisteme kadar fiyati 52 bin euro..

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc ye laf yok zatende astranın önü fazla uzun olmamışmı :D tostoparlar birşey :D

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sagolasin muhammet ben bu resim isini beceremiyorum bu resimleri bile bir saatte ekleyebildim.. gercekten fena ful+ful yok yok arabada taki infnity saund sisteme kadar fiyati 52 bin euro..

çok basit abi aslında
http://imageshack.us/ adresinden resimi yüklüyosun daha sonra linkini koyyalayıp aşağıdaki açılan pencereye yapıştırıyorsun
adszic.jpg

bu arada infnity ses sistemi nasıl normal ses sisteminde çok farkı varmı bide keşke içinin fotolarınıda koysaydın :)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses sistemi tabiki normale göre cok daha iyi sesini cok acip dinleyemedim ic resminide hic aklima gelmedi ama birdahaki sefere eklerim..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://img32.imageshack.us/i/15112009944.jpg/
yok yine beceremedim baska bir zaman tekrar bu konuya calismam lazim astranin önü de zamanla hep beraber alisacagiz..:D yarin ne güzel görünür gözümüze gerci canli olarak pek de fena sayilmaz sakli gizli olmasaydi net fotolar cekmeye calisirdim..:D

Son düzenleme:

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OPC çok canlı.. kudurtuyor insanı :D

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eline emegine saglik emrah abi yarin birde ben bakayim burayada gelmismi Benim yeni astranin begenmedigim tek yeri arkasi sanirim ciplak gözle görünce tanitimdaki fotolar gibi olmadigi ortaya cikiyo ama yinede astra h nin arkasindan daha iyi galiba

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah mehmet cigim astra h yi animsatan tekbir hat yok tamamen yenilenmis bir model .bakalim tutacakmi..

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi kasa konpile degisti bunda bence tutar yarin bur ugrayim opele sitelerine baktim onikinci ayda gelecek yaziyo ama belki sendeki gibi cadirli bekliyodur

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu opc'lere de insanlar biniyor dimi? o ne muhtesem bir makina yaa...