camlardaki gıcırtı...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar arabanın yan camlarını açıp kapatırken yapan gıcırtıları bir türlü kesemedim. özellikle arabayı yıkadıktan sonra daha çok yapıyor. würth' ün silikon spreyini sıkıyorum basınçlı hava tutuyorum bir müddet idare ediyor sonra tekrar gıcırdamaya başlıyor
ne yapmam gerekir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar arabanın yan camlarını açıp kapatırken yapan gıcırtıları bir türlü kesemedim. özellikle arabayı yıkadıktan sonra daha çok yapıyor. würth' ün silikon spreyini sıkıyorum basınçlı hava tutuyorum bir müddet idare ediyor sonra tekrar gıcırdamaya başlıyor
ne yapmam gerekir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

fitilleri değiştirmenin zamanı gelmiş...

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fitillerden mi yapar o kadar da temizlerim fitilleri slikon spreyle ama artik yeni sahibi yaptirsin Allah nasip ederse arabi pazartesi verecem anlastik bakalim

cagatay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fitillerden mi yapar o kadar da temizlerim fitilleri slikon spreyle ama artik yeni sahibi yaptirsin Allah nasip ederse arabi pazartesi verecem anlastik bakalim

fitiller zamanla sertleşiyor silikon sprey bir süre idare etsene son aynı

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fitillerin üzerindeki kadifemsi doku gittiğinde önce ses yapmaya başlıyor. Böyle kullanmaya devam edince ise cam krikosunda sorun çıkmaya başlıyor.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten o kadifemsi doku iyice tozlanmis her hafts arabayi yikarken ne kadar da hafa tutsam da olmuyo