Camdaki Bu Lekeyi nasıl temizlerim?

liberta12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen sene yağmur kaydırıcı olarak şu ürünü tavsiye etmişlerdi. aldım uyguladım.

OA_569387.jpg

bir kere uyguladım ve bir daha hiç uygulamadım. ancak bu sene şu lekeleri görüyorum. akşam gelirken çektim fotoyu. bu nedir deli ediyor beni. lekeyi geçtim çok yağışlı olduğu günler sileceklerin hızı ile neredeyse yolu fulu görüyorum.

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

camın fotosu bu

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen sene yağmur kaydırıcı olarak şu ürünü tavsiye etmişlerdi. aldım uyguladım.

OA_569387.jpg

bir kere uyguladım ve bir daha hiç uygulamadım. ancak bu sene şu lekeleri görüyorum. akşam gelirken çektim fotoyu. bu nedir deli ediyor beni. lekeyi geçtim çok yağışlı olduğu günler sileceklerin hızı ile neredeyse yolu fulu görüyorum.

yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

camın fotosu bu

Valla ben ne yaptımsa geçiremedim....
cifle ovdum.... cam ocak temizleyici ile sildim... defalarca
ancak oto kuaförlerde ilaçla makinayla temizleniyormuş...diye duydum.... Ama ankarada yapacak yer bulamadım... Millet uğraşmak istemiyor :(

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam cilası kullanmayı denediniz mi ? Örneğin, autoglym cam cilası.

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi izopropil alkol alana kadar elma sirkesini al biraz sulandırıp sil adımları sayayım sana camları ilk önce güzzelce bi yıka sabunlu sabunlu köpürte köpürte ondan sonra camları kurut yani ıslanklık olamasın al sirkeyi ince ince sürmeye başla sirkenin zararı olmaz ama izo propil alkol gelene kadar %90 iş görür

liberta12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam cilası olayını ben düşünmüyorum. çünkü o da bir tabaka oluşturuyor.
sirke deneyelim bakalım.
bu iza propil alkolü nereden bulurum arkadaşlar?

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam IPA veya Sirkeli Su temizleyecektir ancak eğer çözüm olmazsa cam polisajı konusunda yardımcı olabilirim Ankara içinde..

emreatilgan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://erdemboya.ticiz.com/p103563-ipaizopropil-alkol-1lt.html

bu site de var yada sanayi de bulabilirsin yada elektronik malzeme satan yerlerde var ya da eczanelerde veya medikal malzeme satan yerlerde bulubilirsiniz ama kesin çözüm geçen denedim gerçketen temiz yada alkollü bir cam sil kaliteli olanlarla silersen olur mr clin marka buğu önleyici olanı gayet alkollü iş görür diye tahmin ediyorum

liberta12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sirke sonuç vermedi. sulandırmadan hafta sonu kullandım. hatta silip akşama kadar üzerinde durulamadan beklettim. sonuç değişen birşey yok. diğer önerileri deneyip buraya yazıcam. yağışlı havada çok kötü oluyor. :(