Cam Yıkama Fıskıye Ayarı

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam Yıkama Fıskıye Ayarı

GNSpower link' Alıntı:
Seninki yine iyi. Benimki ona bulaşma bulaşma diyor, kime bulaşacağım ben? (:)
şöyle mangalda kızarmış mis gibi tavuk kanatlarına(nıhahahaa kötüyüm ben :D )

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
şöyle mangalda kızarmış mis gibi tavuk kanatlarına(nıhahahaa kötüyüm ben :D )

Ona her türlü bulaşırım. Bak yine canım çekti gecenin bu vakti. Valla atlayıp geleceğim bana gece yarısı mangal yakmak zorunda kalacaksın. (:)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ulas79 link' Alıntı:
benimki psikopat bu konuda eğer trafikte bi araç sıkıntı yaratırsa hemen ´´Ulaş şunu solla önüne geçince silecekleri çalıştır`` diyor bi gün sağlam sopa yiyecemya du bakalım :D

Abi arkadaşımın Skoda Citigo'su var. Küçük bir araba. Silecekleri ondada ayarsızdı, sıktık arkadaki arabaya geldi. Bizim arkadaşın arabasının camları falan film içeri gözükmüyor. Neyse arkadaki artist arkadaş korna el kol hareketleri ile yanımıza gelip sağa çek gibisinden işaretlerde bulununca şoför olan bayan arkadaşıma sağa çeksene dedim. Sinyal verip sağa geçti, arkadaki aracın sahibide gerine gerine indi bizim araca doğru yaklaşmaya başladı. Kapıyı açıp 1.85 boy ve 80 kiloluk kütlemle arabadan 2 dakika sürecek şekilde indim, burnunun dibine girdim, "ıslattık kusura bakma, sıkıntı olur mu?" diye sordum. Amacım şiddet değil sadece trafikte oluşabilecek olumsuzluklara karşı gereksiz tepki verilmesini önlemekti. Daha sonra o aracın sürücüsü burnumun dibinden çekilerek "yok olabilir tabi insanlık hali bu yanlış anladınız herhalde" falan dedi gitti. Sıkma abi insanlara su falan  011zaa

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Ona her türlü bulaşırım. Bak yine canım çekti gecenin bu vakti. Valla atlayıp geleceğim bana gece yarısı mangal yakmak zorunda kalacaksın. (:)
valla soğuktada ne gider mangal başı bi ağzıma atarım bi tabağa oh miss birde yanında köyden gelme yufka ekmek oy oy oyyy :D

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Abi arkadaşımın Skoda Citigo'su var. Küçük bir araba. Silecekleri ondada ayarsızdı, sıktık arkadaki arabaya geldi. Bizim arkadaşın arabasının camları falan film içeri gözükmüyor. Neyse arkadaki artist arkadaş korna el kol hareketleri ile yanımıza gelip sağa çek gibisinden işaretlerde bulununca şoför olan bayan arkadaşıma sağa çeksene dedim. Sinyal verip sağa geçti, arkadaki aracın sahibide gerine gerine indi bizim araca doğru yaklaşmaya başladı. Kapıyı açıp 1.85 boy ve 80 kiloluk kütlemle arabadan 2 dakika sürecek şekilde indim, burnunun dibine girdim, "ıslattık kusura bakma, sıkıntı olur mu?" diye sordum. Amacım şiddet değil sadece trafikte oluşabilecek olumsuzluklara karşı gereksiz tepki verilmesini önlemekti. Daha sonra o aracın sürücüsü burnumun dibinden çekilerek "yok olabilir tabi insanlık hali bu yanlış anladınız herhalde" falan dedi gitti. Sıkma abi insanlara su falan  011zaa
valla bigün fena papaz olacam ama du bakam  :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
valla soğuktada ne gider mangal başı bi ağzıma atarım bi tabağa oh miss birde yanında köyden gelme yufka ekmek oy oy oyyy :D

Az kaldı geliyorum ama bak. (:)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Az kaldı geliyorum ama bak. (:)
hehehehe gelemez ki gelemez ki :D (yine konunun içine limon sıktık :D )

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
hehehehe gelemez ki gelemez ki :D (yine konunun içine limon sıktık :D )

Gelirsem mangal yakacak mısın bana gecenin 1inde? (:) (Hem de ne sıktık, sirke,limon valla)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Gelirsem mangal yakacak mısın bana gecenin 1inde? (:) (Hem de ne sıktık, sirke,limon valla)
hanım şöyle bi uyanır noluyo der bende acil mangal yakmam lazım derim oda nasıl yani der valla shrek geldi çok acıkmış derim :D.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
hanım şöyle bi uyanır noluyo der bende acil mangal yakmam lazım derim oda nasıl yani der valla shrek geldi çok acıkmış derim :D.

E o zaman geliyorum. (:)