Cam tavan

mehmet sönmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel corsa aracımın üstünü cam tavan yapmak istiyorum,nasıl olur bilmiyorum yapan varmıdır yada yapılabilirmi?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yapılsa ile orijinal olmadıktan sonra sorun çıkarır. Sonradan takıkan açılır tavanlar bile pek sağlıklıolmuyor ki böylen bir uygulama ne kadar sağlılı olacak ki?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger gidip dogramaci mehmet dayida kestirip , camci mahmut amcadan camtaktirip kullanmayacaksiniz , şu marka en iyisi diye biliyorum hatta eger durumum iyiyse ve arabamin tavani boyali ise arabamida seviyorsam kesinlikle bende yaptiririm... http://www.webasto.com.tr/home/tr/html/homepage.html

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonradan yapılacağı için muhakkak orjinal gibi olmaz ama o dereceye yakın yapan yerler var. Mantık olarak tavan kesilip açıkta kalan saç yalıtım yapılıp cam mekanizması oturtuluyor. Önemli olan kısım kesilen sacın kenarlarının yalıtım yapılarak kapatılması gerek. Gerisi aynı zaten. Ayrıca manuel sistemden tutunda otomatik ve geri dışa, geri içe olan tipleride var. Ayrıca içten perdeli olanlarda lüx sınıfta. Yani her keseye göre var.