Cam Suyunu Atılan Tabletler

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya yapmayın abilerim Allahınız aşkına würt müş sonaxmış dunyanın parası , yol kenarındaki sebilden dolduracaksın suyu işte , bedavadan su , ne gerek var para vermeye , valla bimden camsil alıp katayım dıyorum 1.5 TL elim gitmiyor , gidip ordan camsil yerine en fiyakalı BUONO cıkolata dan alıyorum , camsilin canı cehenneme :) yaşasın BUONO :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:45 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:39 ----------

Bu arada cilalı şampuan falan , bir ara meraktan biraz para vermişligim var ama çok vermedim şukur , sonra bim'den AGUBABY aldım bir kutusu 2.75TL di sanırsam alıyorum bir kutu bebek şampuanı dokuyorum sungere o bir kutu bana 20-30 yıkama gidiyor , birde güzel kopuruyor sormayın , hem bebek şampuanı boyayada zarar vermez misss...

Son düzenleme:

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 1 kere konsantre atmıştım,2 ay oluyor üstüne sürekli su ekliyorum hala mavi su geliyor.bugün 2 litre su doldurdum,buralar eksiye düşmüyor Boşa antifrizli su almaya gerek yok.

iPad'dan gönderildi .

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Geçen gün akü değişimi için servise gitmiştim. Değişim yaptıktan sonra eleman kıyak geçmek için benim cam suyu haznesinin boş olduğunu görmüş ağzına kadar şebeke suyunu doldurmuş. İşin kötüsü de silecek fıskiyelerini yeni değiştirmiştim kireçlenecek diye korkuyorum. Sözün özü şebeke kuyu kullanmayın fıskiye memeleri kireçlenir. Cam sil'de kullanmayın camlarda leke bırakır. Tavsiyem ;
ZAAqlG.jpg

Ya da

k11DlD.jpg

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya arkadaşlar zaten ben sürekli kışın cam suyu kullanıyorum sıkıntı yok ama bu cam suyunun içine bu tabletlerden sallayayım diyorum donması için değil sadece camları daha temiz yapsın diye.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen gün akü değişimi için servise gitmiştim. Değişim yaptıktan sonra eleman kıyak geçmek için benim cam suyu haznesinin boş olduğunu görmüş ağzına kadar şebeke suyunu doldurmuş. İşin kötüsü de silecek fıskiyelerini yeni değiştirmiştim kireçlenecek diye korkuyorum. Sözün özü şebeke kuyu kullanmayın fıskiye memeleri kireçlenir. Cam sil'de kullanmayın camlarda leke bırakır.

şebeke suyunda çok kireç varsa birazcık sirke (kokmayacak kadar) koymanız yeterlidir.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
,Walla ben camı iyi silmesi için Kipa dan 2TL ye camsil alıyorum, su ile yarı yarıya karıştırıyorum silecekler için. Kışın da antifiriz+camsil+saf su kombinesi yapıyorum. Camsil cidden bayaa iyi temizliyor.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
nadir abi ben sonaxın ufak turuncu şişesini kullanıyorum. marketlerde her kasanın kenarına tıkıştırıyolar 2 3 tl fiyatı var memnunum tavsiye ederim.

OA_2630986.jpg

Evet ben de bu ürünü kullanıyorum. Gayet güzel. Hem pratik hem de aşırı pahalı değil. Cam silden daha çok aklıma yatıyor. Sonuçta o iş için üretilmiş bir ürün. Camsillerle cam silinir, kurulanır. Orada kaldığı takdirde çerçeve kenarlarına zarar verme olasılıkları var.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet ben de bu ürünü kullanıyorum. Gayet güzel. Hem pratik hem de aşırı pahalı değil. Cam silden daha çok aklıma yatıyor. Sonuçta o iş için üretilmiş bir ürün. Camsillerle cam silinir, kurulanır. Orada kaldığı takdirde çerçeve kenarlarına zarar verme olasılıkları var.
Bu urunun aynisi Wurth de var, calisani tanidigimdi, kisin onermiyoruz ama yazin rahat edersin demisti. Niye kisin onermiyoruz dedigini hatirlayamadim simdi.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kışın önermemenin nedeni antifriz olabilir. Bu ürün antifriz içermiyor galiba. Fakat bulunduğum yerde antifrize gerek yok zaten. O nedenle benim kafam rahat. Belki de başka bir nedendir bilemiyorum.