cam otomatiği

mustafa 26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar.geçen gün aracımın aküsünü sökmek zorunda kaldım.tekrar taktıktansonra camlarımın kendiliğinden kalkmadığını farkettim.önceden düğmesine basıp bırakınca cam kendiliğinden kalkıyor veya iniyordu.şimdi olmuyor.el freninin altındaki kablolarını söküp taktım sol cam düzeldi ama sağ cam hala aynı.sizce sorun ne ve ne yapmalıyım.şimdiden teşekkürler.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aratırsanız konusu vardı diye hatırlıyorum. Cam tuşlarına basılı tutarak camları kaldırın camlar tamamen kalktıktan sonra parmağınızı hiç çekmeden 5-10 sn kadar bekletin yeniden programlamış olursunuz.

Edit:Bu bahsettiğim olay combo c de oluyor araın vectra olduğunu sonradan farkettim belki işe yarayabilir denemek gerek.

imlada ve yazımda kusur olursa affola...
Samsung 5830i ile gönderildi

Flesius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

İnsignia araçlarda kutup başını söküp taktıktan sonra bilgisayar sizden tüm camları tek tek açıp kapamanızı istiyor. Sırasını ve ne zaman yapacağınızı ekrandan o söylüyor. Belki sizin de aynı şekilde programlamanız gerekiyordur. Söküp taktıntan sonra ön sol,ön sağ,arka sol ve arka sağ olarak bi açıp kapatmayı deneyin bence. Belki yardımı olur. Selamlar.

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Cam düğmelerinizi sırayla 5-10 saniye kaldırma tuşuna basılı tutun.Böylece senkronize etmiş olursunuz ve tekrar eskisi gibi çalışır.

mustafa 26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
herkeze teşekkürler.dediğinizi yaptım vede camlar düzeldi...