Cam önü Izgara Altı Kırık Plastik

fsari

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.faruksari.com
Merhaba arkadaşlar,

Ben de Opel ailesine katıldım. 1999 Model Corsa Swing 1.25 ile başladık hayırlısı ile. Daha önce 2 tane Twingo 1 tane de 206 Sedan eskittim :)

İlk sorunum için internet aramasında bir şey bulamadığım için yardımınıza ihtiyacım var. Tecrübeleriniz hayat kurtarıcı olur beni için.

Muhtemelen basittir ama şöyle bir sorunum var. Ön camın hemen önünde ki ızgaralı plastikte çatlama ve kırılmalar var, buraya akan suyun torpido tarafında içeri sızma durumu var. Burayla ilgili ne yapabiliriz?

Hepinize teşekkürler.

demir-1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Ben de Opel ailesine katıldım. 1999 Model Corsa Swing 1.25 ile başladık hayırlısı ile. Daha önce 2 tane Twingo 1 tane de 206 Sedan eskittim :)

İlk sorunum için internet aramasında bir şey bulamadığım için yardımınıza ihtiyacım var. Tecrübeleriniz hayat kurtarıcı olur beni için.

Muhtemelen basittir ama şöyle bir sorunum var. Ön camın hemen önünde ki ızgaralı plastikte çatlama ve kırılmalar var, buraya akan suyun torpido tarafında içeri sızma durumu var. Burayla ilgili ne yapabiliriz?

Hepinize teşekkürler.

Hocam kırılmış parça sıcak soğuk derken aşırı deforme olmuş demektir tamir yerine yeni o da yoksa çıkmaya baksanız derim.

iPhone 5c cihazımdan tapatalk aracılığıyla gönderildi

fsari

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.faruksari.com
Oraya iyice baktım ancak kırıklık ızgarada değil de ızgaranın ön altında ince bir plastik var orada.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yeni nesil araçların ön ve arka camlarında lastik fitil bulunmuyor, bu camlar özel silikonları vasıtasıyla dört bir yanından silikonlanarak araca monte için oradan aracın göğüs kısmına su girmez, araç içine su giriyorsa başka bir yerdendir. Ön kaputu açtığınızda ön cam ile kaporta arasında (cam silgi motorlarının üzerinde) plastik bir koruma parçası vardır, o koruma plastiği kanallarından çıktıysa aracın içine kalorifer havalandırmasının olduğu yerden su girer, o kapağı (ön camın alt kısmında) kanallarına oturtursanız içeriye giren suyu kesersiniz.