cam krikosu

Tomcat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar..bende 98 astra g var.bilindiği gibi arka camlar otomatik fakat sağ arka kriko kırıldı..bugün açıp baktım belki takarım umuduyla fakat plastik ve son derece dandik bi parça tutyormuş camı bunu gördüm..motoru sağlam sadece o plastik tutan ayak kırılmış

forumda aradım bulamadım..bu sorun başkalarında da varmı ?
bide bunun oluru nedir parça fiyatları falan?

saolun şimdiden :eek:

deepnote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun benim de başıma gelmişti. Sanayi de bir camcıya gittim ve yaptırdım. Tanıdık bir camcıydı ve 20 ytl ye taktı kırışan plastik parçayı. Yaklaşık 3-4 ay oluyor. O yüzden bir camcıya gidip göstermeni tavsiye ederim.

Tomcat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camın durmadığına millet uyanmadan yaptırmak lazım..saol, umarım bizzde tanıdık birini buluruz..bu başıma ikinci gelişi ve yine aynı cam:(

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen benim önceki aracımda da olmuştu (astra g) arka sağ cam... ve arabayı kaldırıma çıkarmıştım inerken oldu:eek: üçüncü sanayide yaptırmıştım bende ama 3 sene geçti belki... pahallı gelmişti yanlız bana hatırladığım kadarıyla. Bu arada evet o parça çok dayanıksız uyduruk bir parça...

VooDoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim eski vectrada da olmuştu aynen cam düşüyordu bende 20ytl ye aldım o parçayı işcilik ne verdim hatırlamıyorum ama çok bişi değil di.oto elektrikcide yaptılar onlarda anlıyor tanıdığın elektrikci varsa bi göster yanlız vectrada o motoru saca çelik perçin ile tuturmuşlar biraz uğraştı matkap ile söktü yenisini taktı sonra.yinede yarım saat felan süren bir iş en fazla.(motorun sökülmesini anlattım ben ama bendede aynı plastik parçada idi sorun yani değişen o ufak plastik parça)

Tomcat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler bugün yaptırdım camı..oto camcıda orjinal garantili parça+işçilik 50 TL..:sorry: