Cam Hasari Olanlar Dikkat

jetblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADAŞLAR MRB ARACINI KASKOLU OLUPDA HASARIM BOZULMASIN DİYE KASKONUN ANLAŞMALI YERLERINE GIDIPDE YAN SANAYİ YADA İTHAL CAM TAKTIRMAYIN !!!

BENİM BASIMA GELDİ ÖN CAM HASARLI 2002 ASTRA ARACIMA TUTUPDA İTHAL CAM TAKICAKLARDI ŞİKAYETIM SONRASI YETKLI SERVISTEN CAMI ALIP TAKTILAR NE OLCAK DIE VURDUM DUYMAZLIK YAPMAYIN HER ŞEYİN ORJINALI BAŞKADIR AYNI GUNDE O CAMCIDA 5 ARACA CAM TAKTILAR HEP İTHAL UNUTMAYIN ARACA ORJINAL CAMI TAKMAK ZORUN DA KASKOLAR ?

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bilgin için teşekkürler...aklımızda olsun bundan sonra...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracın camı dün tas gelmiş catlamıs kaskosu var bunu gidip yetkili servisten değiştirebiliriyim.Önceden camcıya gidip değiştirtmiştim..

jetblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaskonun anlaşmalı cam servısıne gir örnegın carglass var turkıyrnın çogu yerınde şubesi var

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç başıma gelmedi uyarın için teşekkürler

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı şey sinyalde başıma geldi servisten başka yerde taktırdım diğer sinyale göre tıkır tıkır oynuyor

gateway

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de basima geldi. kasko anlasmali camciya gonderiyor. sigorta sirketi "servise gidersen inidirimin alt dilime duser" dedi. anlasmali camci da yerli imalat takmak istedi. orjinal olmasini istedim. siparis verdiler bekliyorum. sayet orjinal takmazlarsa yasal olarak ne gerekiyorsa yapacagim. ayrica kaskoyu yaparken sigorta sirketi boyle bir uygulamadan bahsetmemisti, sozumona 4 ay once kurallar degismis.

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işlerine nasıl geliyorsa kuralları öyle lastik gibi çekiyorlar.en iyisi kasko yaptıtırken pazarlık ede ede maddeleri yazdırmak.