Cam filminden ceza yedim :'(

Cörsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen ben de öyle diyorum. fakat araçlara eklenti yapmak o kadar güzel şonuçlar doğurabilir ki ama yeterki bu konuda yasalara uygun davranılsın.. belli bi "oynama" alanı olsun.. bunun için de yasalar olmalı.. güncel de olmalılar.. yasalar hakkında mesela motorsikletlere uygulanan 70km hız sınırı bazı yasaların ne kadar zamanın gerisinde kaldığını gösteriyor.. hadi otobanda artı 10km hakları var bu da 80 yapar.. Bu konuda da dünya kadar mağdur var ve yasa değişmiyor.. 93 ile radara giriyorlar.. sağda tırın altında solda arabaların altında kalıyorlar.. şimdi motosikletcilerin bu yasaya uymaları ne kadar doğru?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
rapor kesın cozum baska caresı yok bence =)
Öyle şey yok, bir de gidip boşyere doktorlara para kaptırmayın. Farz edelim ki rapor alıp devletin kapısına dayandınız, o zaman yetkililer "madem sağlık sorununuz var, bunu da belgelemişsiniz tamam gidin aracınıza daha koyu RENKLİ CAM takdırın" derlerse ne yapacaksınız? Öyle bir uygulama olsaydı şimdiye kadar bu işin suyu çıkmazmıydı? Malum bizim millet hiç boş durmaz. Hemen yeni bir sektör geliştirip, en kısa zamanda heryeri renga renk "...... işleri için rapor verilir" diye afişlerle süslerdi. Güneşe alerjim var, al raporu taktır filmi, gözlerin geceleri iyi görmüyor, al raporu taktır çakma zenonları, kulaklarım iyi duymuyor taktır havalı kornaları veya gümbür gümbür ses veren egzosu :D.

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben iki numara film çektirdim camlara..yapan adam birşey olmaz garantiyi ben veriyorum dedi bir de elimde faturası var eğer ki bir sorun olursa yaptırdığım yere gidip kendisinden cezanın makbuzunun parasını alırım... bu arada 2 numara yaptırdım yani çok açık sadece ön cam kaldı onu da halledecem...maksatım sadece arabanın döşemelerini güneşten korumak :)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ben iki numara film çektirdim camlara..yapan adam birşey olmaz garantiyi ben veriyorum dedi bir de elimde faturası var eğer ki bir sorun olursa yaptırdığım yere gidip kendisinden cezanın makbuzunun parasını alırım... bu arada 2 numara yaptırdım yani çok açık sadece ön cam kaldı onu da halledecem...maksatım sadece arabanın döşemelerini güneşten korumak :)

Millete ne cesaret var yaa adam resmen garanti veriyor Deli cesareti bu. helal olsun valla adam yasalarında üzerinde aşmış kendini, Kusura bakma ama içimden sırf şu film çeken adam yüzünden ceza ve garantisini merak ettiğim için ceza yiyin diyesim geldi umarım böyle bir şey olmaz.

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Millete ne cesaret var yaa adam resmen garanti veriyor Deli cesareti bu. helal olsun valla adam yasalarında üzerinde aşmış kendini, Kusura bakma ama içimden sırf şu film çeken adam yüzünden ceza ve garantisini merak ettiğim için ceza yiyin diyesim geldi umarım böyle bir şey olmaz.

inşallah bişey olmaz diyecem ama adam o kadar garanti konuştu ki bi de ben boya koruma yaptırdım ama hiç far yok sanki bu boya korumanın maksatı benim bildiğim ufak tefek çizilmeden koruması değil mi bir de güneş solmasını engellemesi...:)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sanırım fılm ı ceken trafık polısı ek olarak da o işi yapıyor :)

Csher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 sene once bende yemıstım fılmden ceza =) sahılde sıvıl cevırdı hemde hıcbısy demedım cunku gazlıoduk =) gayet sakın bı sekılde kes dedım cezayı kestı bıde ustune %15 duserler 15 gun ıcınde dedı ve kendımı gulmemek ıcın zor tuttum ardından gerı caddeye donuyodum aynı ekıp bu sefer baska bı aracı cevırmıs ve fılmden yıne ceza kesıodu =) ve yanından bı porsche gectı arabanın on camı dahıl fılmdı cevıremedı :) cok komık olaylar bunlar gercekten yenı bı taktık buldum eger doktor tanıdık varsa gunese alerjısı var dıye rapor alın hıcbısy dıyemıyolar

Dostum gercekten bu dediğin rapor işe yarıcaksa gider alırım. adam gibi araca binmiş oluruz yani çokmu :D:D

musty.skr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben hala vakit bulupta emniyete gidip düşümünü yaptıramadım bazı arkadaşlar ben cezayı yedim yatırdım ama söktürmedim düşümde yaptırmadım diyor sorgulamadada baglanmadım diyor ne kadar doğru ? cezadan sonra hıc çevırmeye denk gelmedim ne işse :S bi çevirmeye geldiğimde araç sorgulandıgında düşüm yapılmadıgı için bağlarlarmı acaba bilgisi olan bi yardım etsin okadar yazışma oldu herkez bişe söleyledi ama bu yok