cam filmi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
burada önemli olan araca bakan kişinin insiyatifi diye düşünüyorum savaş abi yanılıyormuyum
Tamamen öyle de denebilir. Üç aracımın üçünün de egzosunun çıkışında krom uç var. Zamanında hangisini hesaplı ve güzel bulduysam taktırmıştım. Bir tanesi oval ve biraz irice muayene sonucu yazılan not: çıkış borusu onaysız. Diğer aracın ki de oval ama biraz daha ufak. İlk muayenede işlem görmedi ama ikincisinde yazılan not: onaysız egsoz çıkışı. Üçüncü araç 48 yıllık bir araç olunca yapılan klasik araç muhabbetleri sırasında egsoz ucu kayda bile alınmadı. Üç aracın da arka camlarında portatif türde perde var, onlara bir şey demediler. Araçta ne kadar orjinal olmayan az eklenti olursa o kadar rahat bir muayene olur. Bir de araç mutlaka temiz olsun.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ama muayeneye ikinci girişinizmiydi de sorun çıkmadı yoksa ilk seferde banada hafif kusur yazdılar
Aracın ilk muayenesinde tesbit edilen hafif kusurlar, ikinci muayenede de tesbit edilirse (aynı kusurlar olmak şartıyla) muayenenin yapılamayacağı söyleniyordu. Ne derece doğru bilmiyorum.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben tekrar hafif kusurlu olarak geçer diye biliyorum.

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın ilk muayenesinde tesbit edilen hafif kusurlar, ikinci muayenede de tesbit edilirse (aynı kusurlar olmak şartıyla) muayenenin yapılamayacağı söyleniyordu. Ne derece doğru bilmiyorum.

benim bilgilerimde sizinki ile aynı ama burası Türkiye her an herşey değişebiliyor acaba dedim farklı bir durum oluştumu bu konuda

redshare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bilgilerimde sizinki ile aynı ama burası Türkiye her an herşey değişebiliyor acaba dedim farklı bir durum oluştumu bu konuda

Ben de kesin olarak ogrendiginiz bir bilgi bu demistim en basta..

Ama kesin bir bilgi degil demek ki.

Kesin ogrenen varsa lutfen yazsin. 1. muayenedeki hafif kusurun aynisi (Cam filmi) takip eden 2. muayenede de gerceklenirse araca izin cikmiyor mu?

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım camları tamemen flim bende söktür gel derler diyordum ama umduğum gibi olmadı adana merkezde girdim muayneye hafif kusurlu olarak geçti.muayneyi yapan kişiye sorduğumda ''söktürmüyoruz hafif kusur yazıp geçiriyoruz'' demişti.Dikkat ettim benden önceki 2 aracada aynısını yaptılar.bence önce muayneye gir geçmezse sökersin zaten.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlkinde bende geçtim ama 2. muayene de ne olur merak ediyorum :D

Konuyu takip edicem :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafik polisi opelci bir abimiz varrdıı o bu konuda bişeyler söylerdi

direk tüvün iletişim numarasındna arayın sorun daha net cevap alacaksınız ama
daha önceden de yazılmış olduğu aracı kontrol edecek görevlinin o anki ruh haline bağlııı