cam filmi

kar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba .ben corsamın camlarını sıyah fılm ıle kaplatmak ıstıyorum..fıyatı ve detayları hakkında bılgısı olan varmı..aydınlatırsanız sevınırım.

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bazıları kapıları söküp yapıyo ki bu yöntem riskli ama filmde sıyrılma falan olmuyor. Bazıları da kapıları falan sökmeden direk filmi camın üstüne uyguluyorlar ki bunda da camı açıp kaparken, eğer film biraz kavlarsa, sıyrılma oluyor. Yaklaşık olarak (ustaya da bağlı) 1-2 saat sürüyor. Filmi kaliteli seç. Rengini de çok fazla koyu yaptırma ya değilse çok dikkat çekiyor. En iyisi black light ! Hiç değilse içerisi gözüküyor. Hazır yaptırmışken 5 cama da çektir.

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada ruhsata işlenmeyen filmlerin hepsi yasak arkalar önler fark etmez . polis denk gelirse canı sıkkınsa ceza kesip filmleri söktürüyor. camcılar bir şey olmaz filan derler ama yasak değil demezler bilginiz olsun.

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mtnplus' Alıntı:
bu arada ruhsata işlenmeyen filmlerin hepsi yasak arkalar önler fark etmez . polis denk gelirse canı sıkkınsa ceza kesip filmleri söktürüyor. camcılar bir şey olmaz filan derler ama yasak değil demezler bilginiz olsun.

Ewet cezası da 45 ytl falan. Ben geçenlerde Urfada yakalandım ama sağolsun polisler öğretmenim diye bişey demediler ama çıkarmam hususunda uyardılar !!

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar flım cok tehlıkelı genelede camları filimli araclar sehır ıcınde ufak tefek kazalara daha cok karısıyor hele aksamları zaten karanlık olan dısarısı ıyıce karanlıyor saga sola donerken engel oluyor tabı bu tamamen benım görusurum hıc tavsıye etmem