cam filmi

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde ben tavsiyede bulunayım, ön cama film çektireceksen izolasyonlu ve ultraviyole ışınlarını kesen özel ön cam filmleri var ancak fiyatı biraz fazla sadece ön cam için 100 ytl'den fazla para tutuyor ama direk güneşe karşı bile gitseniz gözünüz rahatsız olmuyor. bizzat kendim kullandım.

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saol kardeşim bende bu konuda kafam karıştı eğer öle smkme durumu varsa vaz geçicem çünkü...

Eyvallah, benimde ilk sordugum yer sokmezsek, sonradan kabarma yapar dedi,bende vacgectim, arabayi sokucek takarken kesin bir yerleri bozar diye.Sonraki sordugum yerlerde oyle birsey duymadim, gecen hafta taktirdim,cokda guzel oldu.En acik tonundan yaptirdim.:good:

eyanc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam filminde ömür boyu garanti muayene gününe kadardır bence :) cuma günü göztepe muayene istasyonunda adam yanımda jipinden tek tek söktü filmleri :) tabi torpiliniz varsa garantiniz uzar tabi :):)

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncama yaptırmayın derim gözün devamlı baktığı yer polarize olmadığı için sıkıntı yaşarsınız sırf görüntü için göz sağlığıyla oynamaya gerek yok bence.

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkinin bir sonraki muayenesi 2010 da, o zaman kadar zaten sokerim belkide.Toplam 120 ytl verdim, polisde sokturse sorun olmaz.

ygtalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çoooooookkkkkk teşekkürler... ben 2 numara kullanmayı düşünüorum.. ve mümkünse kapıları söktürmeden... bide bana egzoz konusunda yardımcı olucak arkadaşlar varmı_? sadece kafa olarakmı taktırim ben sadece görüntü olarak istiorum sen istemiorum çünkü ve ne tip bi egzoz yakışır sizce_?

penguen

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam Film

Kardeşim 1 Numara çok Açik 2 Iyi 3 çokkoyu Polis Afetmez.bende 2 War Camaewar Gibi.ama Iyi Bi Usta Bul Bence Ve Mezlemeyede Dikkat Et

ygtalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim 1 Numara çok Açik 2 Iyi 3 çokkoyu Polis Afetmez.bende 2 War Camaewar Gibi.ama Iyi Bi Usta Bul Bence Ve Mezlemeyede Dikkat Et

malzemede ne önerirsin_? marka olarak film için_? illa ustanın elinde olandan yaptırmama gerek yoq zaten çizilmeyeninden iisinde önerini bekliorum:)