cam filmi

ygtalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ömür boyu garanti derken kardeşim_? verdiğin bilgi içinde ayrıca teşekkürler

HsynP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yigit beni hatırladınmı bilmiorum :D bütün camlara 2 numara cektir sade güzellik olsun...benim corsadaki bildiğim kadarıyla 1 numara gunduz bi sorun yok da gece polis ona bile takıo kafayı...3 numaraya cıkmada gerisi sana kalmıs..kapıların ortadaki yeride aslında siyah mat olan bir bant kullanılıyor ucuz ve saglam,ama carbon olayını bilmiorum..ben hüseyin bu arada palazoo

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ömür boyu garanti derken kardeşim_? verdiğin bilgi içinde ayrıca teşekkürler

ne demek arkadaşım. aslında bu tip sık başlık açılan baslıkların ayrı bir bolum açılarak sabitlenmesi gerek bence. insanlar yaptırdıkları fiyatları , memnuniyetlerini memnunıyetsızlıklerını belirtmiş olurlar.
verdikleri garanti, cizilme , filmde kalkma gibi şeylere karşı. ornegin benim hondamın cam filminde çizik vardı veya oluştu bilemiyorum. goturdum hemen değiştirelim dediler ama ben değiştirme geregi duymuyorum cunku ben cizik varmı diye derin incelemelere alıp bulabildim bu ciziği . o kadar önemsiz belirsiz.

ayrıca cam filmi yaptıracak arkadaslara 1 numara yapmalarını tavsıye ederim.
sadece bu nedenden ötürü saat 22.00 dan sonra dışarı cıkmıyorum arabayla. araçlar komple 2 numara yapıldı benimkiler.
1 numara gayet iyi. hatta isterseniz arka kapı camları ve bagaj camını 2 yapıp, önleri 1 yapabilirsiniz.

Not: polisler bu konuda acımasız. yüz göz olmak istemeyen 1 numaradan şaşmasın.

ygtalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
carbon derken onu kastetmeye çalışıodum aslında bende :D:D büük ihtimal 2 numara yapıcam polisle pek uğraşmak istemiorum açıkcası:D tanıdım tabi hüseyin ama başta yiğit beni hatırladın mı bilmiorum diyince çıkaramadım palazoo yazınca olay çözüldü:D:D

ygtalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne demek arkadaşım. aslında bu tip sık başlık açılan baslıkların ayrı bir bolum açılarak sabitlenmesi gerek bence. insanlar yaptırdıkları fiyatları , memnuniyetlerini memnunıyetsızlıklerını belirtmiş olurlar.
verdikleri garanti, cizilme , filmde kalkma gibi şeylere karşı. ornegin benim hondamın cam filminde çizik vardı veya oluştu bilemiyorum. goturdum hemen değiştirelim dediler ama ben değiştirme geregi duymuyorum cunku ben cizik varmı diye derin incelemelere alıp bulabildim bu ciziği . o kadar önemsiz belirsiz.

ayrıca cam filmi yaptıracak arkadaslara 1 numara yapmalarını tavsıye ederim.
sadece bu nedenden ötürü saat 22.00 dan sonra dışarı cıkmıyorum arabayla. araçlar komple 2 numara yapıldı benimkiler.
1 numara gayet iyi. hatta isterseniz arka kapı camları ve bagaj camını 2 yapıp, önleri 1 yapabilirsiniz.

Not: polisler bu konuda acımasız. yüz göz olmak istemeyen 1 numaradan şaşmasın.

peki önleri 1 arka kapı ve bagaj camını 2 yaparsak sırıtırmı yandan bakınca_?

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilemiyorumki denemediğim için. ama tavsıyem ön tarafın genede 1 numara yapılmasından yana egerki çevirmelere sık giriliyorsa.. zaten cam filmi olunca cevirmeler sıklaşacagı kesin. filme takmasa bile, goremediği için sizi cevirip kontrol yapacaktır.

şimdi arabamın yandan çekilmiş resmini arıyorum. 2 numara film ornegi koyacagım buraya.

HsynP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben evimden cıkmadım bunun icin :D bi abim vardı bizim okulda calısan,bize geldi bi nargile yaptım ona,bu modifiye işleriyle ilgileniomus,dedim böle böle filmle bant attı işte,hala da yerini bilmem o abinin,sen kıbrısta diilmisin nerdesin?