cam filmi

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar cam filmini kaliteli bir yere yaptirdim yaparken basinda durdum eleman gayet nizami yapti tiz ya da islak bir alan kalmadi ama simdi baloncuklar var filmde , eleman bir haftada gecer diyor ama gecmedi siz ne dersinjz normal mi bu durum?

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: cam filmi

Bir hafta kadar sürmeden geçmesi gerekiyor aslında. Ben dandik biryerde yaptırdığım dandik filmde bile 1 gün beklemiştim. İsterseniz önce iletişime geçerek bilgi alın, olmadı yeniletin. Yalnız sökme işlemi biraz meşakkatli.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben arabayı alırken yaptırdım opelde , özellikle cam filmini kontrol ettim ve 1 tane bile hava kabarcığı yoktu , hala daha  yok . Bence yaptırdığınız yerle tekrar görüşün

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hangi camda varsa söktürün oyalatmasınlar.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende cam filminden şikayetçiyim bakıma gidince değiştircem baloncuk dert değil zaten çok az var ama arka sağ camda atma var resmen film söküldü saçma sapan bir şekilde.Bakalım ne dicekler

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlk yapıldığı anda oluyor baloncuk ama sonra geçiyor, birkaç gün oldu ve hala geçmemiş ise tekrar gösterin.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben 3m yaptırmıştım. yaptırdığım yer uygulamadan 1 hafta sonrasona kontrole gelin dedi. gittiğimde sol arkayı kendileri değiştirdiler. bana hata olarak da 4-5 tane toplu iğne başı kadar hava kabarcığı gösterdiler ve bunlar geçmez dediler. ben farketmemiştim bile.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Biraz arastirdim genelde gecer diyorlar kis oldugu icin daha gec gecer deniyor gunes gormesi lazimmis bakalim 3 5 gune gecmezse degistrcem.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Biraz arastirdim genelde gecer diyorlar kis oldugu icin daha gec gecer deniyor gunes gormesi lazimmis bakalim 3 5 gune gecmezse degistrcem.

Aslında doğru cam filmi sıcakta genleşir ve ufak tefek baloncuklar kapanır ama kışın biraz sıkıntılı olur bu iş, Bu ara güneş varken aracı yatır güneşe.