cam filmi yada guvenlık fılmı

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlamadğım sey 60 ytl de var 360 ytlde cam filmi var neden bu kadar fiyat farklı..Bu galiba piyasada satılan ucuz gözlüklere benziyo takınca kör eden cinsten 60 liraya alınan filmden bi hayır gelmez..Millete 60 dan fazla verilmez deyip kafaları karıştırmayın..

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EMİRHAN06' Alıntı:
bende yeni yaptırdım amerikan çizilmez cam filmi bu konuda sağolsun eralp kardeşim çok yardımcı oldu. emre000 nick li arkadaşım sana da tavsiyem eralple görüşmen. astra g aracı komple 60 ytl ye yaptırdık. fazla para vermeyin. aracın resimlerini çekmeye vakit bulursam eklerim.
nerde yaptırdınız siz ben bu fiyatı sanayide camcıdan aldım servise sormadım daha?

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
150 ye amerikan bulduysan hemen yaptır derim :) ama seni kandırıp ithal takmasınlar dıkkat et :) normal amerıkan cam fılımleri 280ytl den baslıyo ziebartda ise 390 ytl ve 10numara işçilik.. bu soylediğim fiyatlar tabiki 5 cam için ;)

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BAZUKAA ARKADAŞIM SEN BU İŞLERDEN bayağı anlıyorsun gördüğüm kadarıyla saol bizi aydınlattığın için ben bugün yaptırdım cam filmini ithal çizilmez orta baya güzel oldu 100ytl yaptrdm

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende cam filmi yaptırmak istiyorum ama cama nasıl uygulandığını bilmiyorum bilen arkadaşlarım varsa ve bilgilendirirse sevinirim TEŞEKKÜRLER

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yılmaz85' Alıntı:
arkadaşlar bende cam filmi yaptırmak istiyorum ama cama nasıl uygulandığını bilmiyorum bilen arkadaşlarım varsa ve bilgilendirirse sevinirim TEŞEKKÜRLER
nasıl yani cama uygulandını bilmiyorum filmi çıkartıp cama kesip ölçüp yapıştırıyorlar bu yani :alkis:

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VECTRANA GÜZEL GİDER yaptır bence kaliteli bişey

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskiden camları falan söküyorlardı bildiğim kadarıyla...ama şimdi öyle birşey yok...D

Bant gibi yapıştırıyorlar malzemede ucuz ama neden çoğu yer çok para istiyor