Cam filmi problemi

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam filmi problemi

Merak etmeyin uzmanı oldum cam filminin diyorum ya 1 aydır istisnasız bu işle uğraşıyorum. 3M Malzeme kullanılıyor. Birçok arabaya lüx arabaalra msutang proshe bmw bu tarz araçlara uygulama yapan bir yer ama benim arabamda olmuyor olmuyor olmuyor. Tek istediğim forum dayanışması yapıp birileri benle 3.sanayiye gelsin izmirli arkadaşlardan gösteriyim astra j ye oluyomu adma gibi cam filmi olmuyomu görsünler artık şu dakikadan sonra gerisi önemli değil. Canım arabamın içine ettiler döşemelrimin 1500 km araba daha be yazık.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

efe hocam, bahsettiğin yer benim düşündüğüm yerse vay haline !  hemen bornova forumdan sanayiye girişteki yerse eğer sana tavsiyem o filmleri sök at sonrasında da  gidip egemde yada  kavuklarda yaptır.  biraz daha tuzlu olur ama kafan rahat olur temiz bir sonuç alırsın

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dediğiniz yer tam neresi bnm yaptırdığım yerde oralarda uygulama yapıolar aynı ustalarla??

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tam tarif edemem  ama şöyle ifade edeyim ikinci sanayinin aydın otobanı-forumbornova kavşağı ile kesişme yerine çok yakın

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

neyse belki aynıdır.

Evet izmirdeki arkaaşlar yardımcı olun bana nasıl bu soruna çözüm bulmalıyım? varmı benle gelecek cam filmini göstermeye?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence egem de yaptırın işçilikleri 10 numara, İzmir'de olsam gelirdim ama değilim maalesef

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamam o zmn egem bir seçeneğimiz olsun. Başka önerisi olan?

Bu arada forum böyle şeyler için var işimiz düştü sıkıldık lütfen birileri çıkıp yardım etsin aracındaki cam filmlerini gösterelim edelim.

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birde şunu söyleyeyim egemdeki elemanlarda taşaron hiç kimsenin kendi elemanı yok cam filmi çekmesi için. benim yaptırdığım yer opel surtaş ve bmw özgörkeyin işlerini yapıyor. işçiliklerinin kötü olduğunu pek düşünmüyorum yada düşünmek sitemiyorum ama benim arabama 4 kere döşemeleri söküp 4er kere camlara film çekip artık döşemelerimden ses gelicek konuma sokıyolarsa beni bilemiyorum.

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yokmu bi allahın kulu izmirde bana yardımcı olabilecek?

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cam filmi yapıp sorunsuz olanlar,cam filmi uygulaması nasıl yapıldı anlatırlarmı orda bulundularsa bişeyi atlıyor muyuz bz yaptırırken.çünkü sorunumun kaynağını buldum kalan kabarcıkların içinde cam fitillerindeki kıl gibi olan şeyler kalıyor.