cam filmi olan arkadaşlar dikkat!!!

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söylediklerinin hepsini yaptım fakat yinede durdurduu:)heralde oda tiple alakalı bi durumm:)

Estafullah, şanstır abi sonuç olarak bazı şeyler, ama babamızdan, abilerimizden öğrendiğimiz tüyolar bunlar.

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bu cam filmini ruhsata isletme olayini detayli bilen varmi. Duzgun film yaptirinca ruhsata islenebiliniyormu?Duzgun cam filminden kasit pahali olmasimi?

Valla ben oyle kasilcaksam o caddeye girme, dortluleri yakip bekleme yapma vs.. o zaman araba almanin ne anlami kaldi.Soyle rahat rahat gezemedikten sonra.

demirtas80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sadece arka camlar filmli olsa yine cezası var mı?yok mu bunun izni.Bildiğim kadarıyla ruhsata işletince problem olmuyormuş?????..
?

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de biraz koyu bir film var. Polis çevirmesi vs. bir sorun olacağını anladığım zaman ön camları sonuna kadar açıyorum ve aracın iç ışığını yakarak farları parka getiriyorum. Polisin çok hoşuna gidiyor direk geç diyor. Adam seni net bir şekilde görmek istiyor adamı uyuz edersen o da herşeyi yapar. Camları açın kemer takın bence hiç çevirme yemezsiniz.
Yıl 1996 babam,arkadaşı ben yemeğe gittik, onlar alkol aldığı için ben kullandım dönüşte; Çevirmeyi görünce ehliyetim olmadığı için (yaş=16) polis tanıdığın söylediği "Çevirme olunca parklara geç" lafına uydum.. Memur durdurdu, ceza yazdı arabayı bağladı bizimkiler alkollü olduğu,götürecek kimse olmadığı için.
Neden çevirdin diye soruncada farların kapalı idi dedi :D:D
Tabi o anda bunu babama anlatmak imkansız oldu, yemediğim fırça kalmamıştı :kop:
Dikkat edin bunları yaparken kaş yapacam derken göz çıkmasın.. :good:

efe074

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıl 1996 babam,arkadaşı ben yemeğe gittik, onlar alkol aldığı için ben kullandım dönüşte; Çevirmeyi görünce ehliyetim olmadığı için (yaş=16) polis tanıdığın söylediği "Çevirme olunca parklara geç" lafına uydum.. Memur durdurdu, ceza yazdı arabayı bağladı bizimkiler alkollü olduğu,götürecek kimse olmadığı için.
Neden çevirdin diye soruncada farların kapalı idi dedi :D:D
Tabi o anda bunu babama anlatmak imkansız oldu, yemediğim fırça kalmamıştı :kop:
Dikkat edin bunları yaparken kaş yapacam derken göz çıkmasın.. :good:

Sonuçta olay büyük ölçüde şansa kalıyo tabiki. Polis seni parkla geziyo sanabilir. Polisin bana baktığını görünce parka getiriyorum, yani benim normal farlarımın yandığını biliyor polis, gözleri kamaşmıyor beni rahatça görüyor ve en sevdiğim işaret olan geç işaretini yapıyor. :D

A

alpinetrendy

Bilgi Girilmemiş
Bu Film Olayi Kafami Kariştiriyor Orijinal Renkli Cama Ne Diyorlar Bilen Var Mi Daha önceki Arabam Da Orijinal Renkli Cam Vardi Gecr şehir Içnde Durdurdular 20 Ytl Ye Halladdim Haram Olsun Maaşlari Yetmiyir Sanki

TUNCEER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım senin yanlışın var. Filmde uyarma diye bi şey yok ilkinde bile arabandan filmleri söktürürler. Sana memur arkadaşlar bi kıyak giçmiş, Sende burada bunu yazıp milleti memurlarla papaz edeceksin, tam olarak bilmediğin konularda bence millete pek akıl verme

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Film Olayi Kafami Kariştiriyor Orijinal Renkli Cama Ne Diyorlar Bilen Var Mi Daha önceki Arabam Da Orijinal Renkli Cam Vardi Gecr şehir Içnde Durdurdular 20 Ytl Ye Halladdim Haram Olsun Maaşlari Yetmiyir Sanki

sitede bu tür ifdeler kullanma..özellikle haram olsun filan diye..o zaman teklif etme,ettiyse bile karşı çık üslubuna göre öde cezanı!

fireball

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamamen polisin keyfine ve insiyatifine kalmış bir olay. Ama görüştüğüm trafik polisleri genillikle eğer film çok koyu değilse ve sadece arka camlarda varsa gözyumuyorlar.