Cam Filmi Hk.

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

odondiatros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam Filmi Hk.

ben baktıım da s35 s50 gibi şeyler vardı,acaba onlar 0,5 anlamına mı geliyordu bilemiyorum!sizin araçtaki şık duruyor da öğrenmek istediğim gece özellikle görüşte sıkıntı yaratıyormu?

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

birtek geceleri geri geri manevralarda zorlanıyorum onun haricinde bi sıkıntım yok.

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

odondiatros link' Alıntı:
beklemede olduğum beyaz astar j aracıma gelince ilk iş olarak llumar ın cam filmini yaptırmayı düşünüyorum,daha önce beyaz araca llumar ı uygulatan oldumu?hangi numaralı olanı daha şık durur?çok koyu olsun istemiyorum,incelediim llumar da 35 no gibi bişey vardı ama kararsızım.llumar ı uygulatan varsa tavsiyeleri bekliyorum???????

Merhaba eger yaptirmadiysaniz,dediginiz gibi 35'lik olan (Bir baska deyisle 2 numara da denebiliyor) Llumar filmi onerebilirim.Amacim sadece yazlari gunesi kesmek ayrica polisle basim derde girmesin diye bunu yaptirdim.Aracin is dosemesi de siyah oldugu icin yeterli koyulukta.Kisisel gorusum,cokta şık durdu acikcasi.Aracin ici gozuktugu icin problem cikartmayacak koyulukta.Daha acigi 1 numara diye adlandirilan film var ama cok acik duruyor yani varligi yoklugu belli degil gibi.

Tamamen tercih meselesi tabii.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bu cam filmi yasağının kalktıgını biliyordum.yanlış mı biliyorum. ekstra bir koruma sağladıgı için artık yasak uygulanmıyormuş.

araba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
arkadaşlar bu cam filmi yasağının kalktıgını biliyordum.yanlış mı biliyorum. ekstra bir koruma sağladıgı için artık yasak uygulanmıyormuş.

Bildigim kadariyla ozellikle soforun gorunmesi isteniyor yani on camlar onemli.Arka camlar icin problem cikmiyor.Onceki aracim Fiestaydi ve arka camlar fabrika cikisi karartilmis siyah camdi.Film degildi.Hic problem yasamadim hatta Ford,polis ile basiniz derde girmesin diye aracin uzerindeki karartilmis cam ile ilgili verilerin bulundugu belge veriyor bunu aracta tasiyorsunuz.Koyulugu neydi derseniz film yaptiran biri icin 4 numara diye tabir edilen koyuluktaydi diyebiliriz.Bunun disinda yasak kalkmasi ile ilgili bilgim yok acikcasi ama bence yasak kalkmamali icerideki insan gorunmeli.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
öncelikle herkese selamlar. 9 gün beklediğim oğluma nihayet perşembe akşamı kavuştum  :) dün sabah itibari ile ziebart a giderek hem koruma işlemlerimi hem de 2 numara cam filmini yaptırdım. şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. polisle uğraşmak istemiyorsanız 2 numara ideali bence. ön cama 1 numara bile yaptırsanız affetmiyorlar, belirtmekte fayda görüyorum.
Foruma hoşgeldiniz, hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın. Bence bu film işlerinde polise yakalanıp yakalanmama biraz kısmet işi :) Kullandığınız güzergaha ve o güzergahta bulunan polislerin kişiliğine göre yakalanıp yakalanmama şansınız değişiyor, ama yine de cam filmi yaptırılacaksa bende 2 numaranın en uygunu olduğunu düşünüyorum.

kerrami

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar selam,
aracımı cuma günü teslim aldım ve cam filmi yaptırmak istiyorum. aldığım bayi 35 no güvenlik özellikli llumar cam filmini 450 TL'ye yapabileceklerini söylediler. yakın zamanda yaptıran var mı, sizce fiyat nasıl?