Cam düğmeleri konumu

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam düğmeleri konumu

alışıyor insan zamanla ama, eskisi kadar problem olmuyor benim için.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
alışıyor insan zamanla ama, eskisi kadar problem olmuyor benim için.
+1 yerini hafızaya alıyoruz zamanla.

musician

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu bana da oluyor hep. Sağa çektim birine adres soracağım dimi adamla göz teması kuruyorum camı indirip konuşucam basıyorum arka cam iniyor :D sonra adamın yaklaşıp arka camdan konuşmaya çalışması daha da komik oluyor  rezillik resmen :D benim çözümüm önce hepsinin yerini bulup öndekine basmaya çabalamak

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

musician link' Alıntı:
Bu bana da oluyor hep. Sağa çektim birine adres soracağım dimi adamla göz teması kuruyorum camı indirip konuşucam basıyorum arka cam iniyor :D sonra adamın yaklaşıp arka camdan konuşmaya çalışması daha da komik oluyor  rezillik resmen :D benim çözümüm önce hepsinin yerini bulup öndekine basmaya çabalamak
Bu olay benimde başıma geldi. :D

ghostrider1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
twitter.com

bende çoğu kez arkayı açıyorum ön diye alışamadım daha :)

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de başlarda ön diye arka camı açıyordum, şimdilerde ise elim ön cam düğmesini bulmasına rağmen "bu kesin arka camın düğmesi" diye düşünüp daha ileride bir düğme arıyorum. En sonunda "lanet olsun" diyerek düğmelere bakıp doğru düğmeyi buluyorum genellikle. 011zaa Neyse ki ben de çok çok nadiren cam açanlardanım.

dipp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lütfen listeye eklenmemi talep edebilirmiyim...sileceklerdeki sesten sonraki en büyük derdimdir:) ön yerine arkayı açmaktan sıkıldım :)
amaç önleri açmasınlar arkaları açsınlarda diye bir düşünce tarzı olmuş olabilir...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Alışınca "fazla" roun olmamaya başlıyor ancak düğme grubunun halen daha biraz geride ve özellikle ön düğmelerin olduğu yerin kapı kolçağının arkasında kalıyor oluşu sıkıntı verebbiliyor.

Gene de alışmayla da alaksı var, örneğin Golf 6 da da ön yerine sürekli arka camları açıyorum çünkü düğme grubu neredeyse yan camların seviyesinde ve ilerde duruyor, Astra da ne kadar bileğinizi geri kırıyorsanız Golf de de ben kolumu havaya ve ileri doğru kaldırmam gerekiyor, bazen ticari araç havası verdiği oluyor bana.

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende arka cami acanlar listesindeyim. Rezil olmuslugum var bu konuda :) acemi zannediyolar adami :))

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Alışınca "fazla" roun olmamaya başlıyor ancak düğme grubunun halen daha biraz geride ve özellikle ön düğmelerin olduğu yerin kapı kolçağının arkasında kalıyor oluşu sıkıntı verebbiliyor.

Gene de alışmayla da alaksı var, örneğin Golf 6 da da ön yerine sürekli arka camları açıyorum çünkü düğme grubu neredeyse yan camların seviyesinde ve ilerde duruyor, Astra da ne kadar bileğinizi geri kırıyorsanız Golf de de ben kolumu havaya ve ileri doğru kaldırmam gerekiyor, bazen ticari araç havası verdiği oluyor bana.

Böyle astra ve golf gibi ciddi modellerde böyle basit ergonomi hatalarını nasıl yapıyorlar anlamıyorum. Ben, iş yerinde af edersiniz üç kuruşluk bi mekanizma tasarlarken bile saatlerimi harcıyorum tekrar, tekrar ve tekrar üstünden geçiyorum detayların. Böyle milyon dolarlık projelerde benim belki on katım bilgili ve tecrübeli mühendisler nasıl böyle şeyleri es geçerler anlamıyorum. Astra J de silecek kolunun konumuda yanlış bana göre. Tam direksiyonu tuttuğum yerin altında silecek kolu yerine anahtar düğmesi var. Detay ama mükemmellik detaylarda gizli işte.