Cam çıtası hakkında bilgi...

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam çıtası hakkında bilgi...

GNSpower link' Alıntı:
Evet hem OMSA hem de Titiz Nikelaj'ın çıtalarıda aynı şekilde. Benim aracımdaki OMSA ile bir başka arkadaşımda Titiz'i karşılaştırmıştık, hepsi bir yerden bu şekilde ufak tefek fireler veriyor. Ancak uzaktan belli olmayan şeyler, o yüzden keyifle kullanılır.

+1 benımkıde aynı sekılde

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda da omsaline var. Tabi ufak hataları var ama uzaktan hiç de belli olmuyor. Sonuçta fitille birlikte olan bir uygulama değil. O kadarı da olacak elbet

R19pep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cam зэtasэ hakkэnda b

evet ben  зэkardэm  ama gecenin bi vakti telaюtan ne yapacaрэmэ юaюaэrmэюtэm fakat bu haюerenin nasэl зэkrэlmasэ gerektiрini gцsteren  anlatan bir зok konuyu daha цnce defalarca okudum seyrettim  faydasэ oldu bilgi bilgidir daрэn baюэnda baюэmэza gelirse bunu bilmememiz gerektiрini dьюьnьyorum arkadaюlar  bu konuyu es geзmeyin ama dikkat  a.e.o.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam зэtasэ hakkэnda b

R19pep link' Alıntı:
evet ben  зэkardэm  ama gecenin bi vakti telaюtan ne yapacaрэmэ юaюaэrmэюtэm fakat bu haюerenin nasэl зэkrэlmasэ gerektiрini gцsteren  anlatan bir зok konuyu daha цnce defalarca okudum seyrettim  faydasэ oldu bilgi bilgidir daрэn baюэnda baюэmэza gelirse bunu bilmememiz gerektiрini dьюьnьyorum arkadaюlar  bu konuyu es geзmeyin ama dikkat  a.e.o.
Foruma  welllcommee

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

wave61 link' Alıntı:
Adam Güney Afrika'dan gelip "A.E.O" diyor, vay be :D