Cam çıtası hakkında bilgi...

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Merhaba, cam çıtası hakkında daha önce konular açıldı biliyorum. Geçen gün otoparkta ki bir araca yapılmış cam çıtalarını inceledim. Araç sahibi yoktu nerede yaptırdığını bilmiyorum.
-Kelebek camın oradakinin kenarlarında çapaklar vardı, sanki tam oturmamış gibi duruyordu.
-Uç kısımları plastik çıtadan biraz kısaydı ve inceydi. Plastik çıtayı tam sarmıyordu.

Titiz Nikelaj yada Omsadan yaptıran arkadaşların araçlarındakilerde bu şekilde mi acaba? Yakından çekilmiş birkaç foto ekleyebilirler mi?
İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

sc7xh.jpg

[img=399x600]http://m1309.hizliresim.com/1f/6/sc821.jpg[/img]

[img=399x600]http://m1309.hizliresim.com/1f/6/sc828.jpg[/img]

[img=399x600]http://u1309.hizliresim.com/1f/6/sc82w.jpg[/img]

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Cam çıtası hakkında bilgi...

o kadardan bişey olmaz hocam.  aşırı incelenrseniz astraların % 50 sinin  bagaj çizgisinin yamuk olduğunu da görürsünüz. ben bayiide bunu fark etmiştim, satış temsilcisi ile tüm araçlara baktık çoğu aynı şekildeydi.  uzun lafın kısası  o kadar ufak şey olur. kafaya takmaya değmez benim orijinallerde bile  az buçuk  kusur  vardı.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Evet hem OMSA hem de Titiz Nikelaj'ın çıtalarıda aynı şekilde. Benim aracımdaki OMSA ile bir başka arkadaşımda Titiz'i karşılaştırmıştık, hepsi bir yerden bu şekilde ufak tefek fireler veriyor. Ancak uzaktan belli olmayan şeyler, o yüzden keyifle kullanılır.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Sağolun teşekkür ederim. Tabi ki sonradan yapılan hiçbirşey orjinali gibi olmuyor. Uzaktan çok hoş duruyor. Bu şekilde  kabulleneceğiz arık. Titiz yada Omsa birisini alacağız :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Sağolun teşekkür ederim. Tabi ki sonradan yapılan hiçbirşey orjinali gibi olmuyor. Uzaktan çok hoş duruyor. Bu şekilde  kabulleneceğiz arık. Titiz yada Omsa birisini alacağız :)

Abi işlemler bittikten sonra arabanın havası o kadar çok değişiyor ki istesende gözüne batamıyor o kusurlar. :)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

GNSpower link' Alıntı:
Abi işlemler bittikten sonra arabanın havası o kadar çok değişiyor ki istesende gözüne batamıyor o kusurlar. :)

Evet bu parça araca çok yakışıyor, neredeyse sınıf atlatıyor. Artık montajı kendim yapıp bir şekilde kusurları minimize etmeye çalışacağım :)

SİLİVRİLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar.

Benim aracimdada omsa var, fakat ust fitillerde kadife gibi oan ic aksamda deformeler var. Odak opele bu konu icin gittim ve garantiden onay aldilar parca degisecek. Dort kapi ustu. Bu kromlari misine ile sokececegim sonra nasil takarim.

Hic sokulen oldu mu boyle, nasil taktiniz.

evrent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda orjinal geldi cam çıtaları ama yine onlarda bile yukarı doğru kalkmalar olabiliyor elimle düzeltiyorum.
çok takılmamak lazım

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Evet bu parça araca çok yakışıyor, neredeyse sınıf atlatıyor. Artık montajı kendim yapıp bir şekilde kusurları minimize etmeye çalışacağım :)

resimlerinizi bekliyorum dört gözle yakından ve uzaktan :)  bende yaptırcam ksımetse

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar merhaba, ankarada bu cam citalari yapacak ve malzemeleri temin edebilecegim bir yer biliyorsaniz cevaplamanizi rica ediyorum..