çalişma Esnasinda Ki Sorun....

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı çalıştırdıktan sonra gaza basınca devir düşüyor, biraz kesik gaz oluyor ve arabada kalkış esnasında titreme yapıyor...Gaza bastıgım zaman araba seri bir kalkış yapmıyor yani titreyerek kalkıyor biraz fazla gaz verirsemde araba çook bagırıyor..olayı inşallah anlatabilmişimdir..SAYGILAR..

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor ilk çalışma anında mı bunu yapıyor?Eğer öyleyse bir süre sonra(ısınmış motorla) problem ortadan kalkıyor mu?

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genellikle ilk çalışma esnasında yapıyor ama kötü benzinden olduğunu sanmıyorum arabayı 6 ay oldu alalı hep aynı bu sorunla karşı karşıyayım...birkaç yerini serviste temizlettim ama birşey değişmedi...gaza bastıgım zaman kesik kesik alıyor gazı hareket halinde değil tabiki...Carbon clean olayını Batmanda bulabilirsem yaptırcam yoksa memlekette yaptırrım..İskenderunda bulurum inşallah..SAYGILAR...Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler..Güzel ülkemin Cana yakın ve saygıdeğer insanları..

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genellikle ilk çalışma esnasında yapıyor ama kötü benzinden olduğunu sanmıyorum arabayı 6 ay oldu alalı hep aynı bu sorunla karşı karşıyayım...birkaç yerini serviste temizlettim ama birşey değişmedi...gaza bastıgım zaman kesik kesik alıyor gazı hareket halinde değil tabiki...Carbon clean olayını Batmanda bulabilirsem yaptırcam yoksa memlekette yaptırrım..İskenderunda bulurum inşallah..SAYGILAR...Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler..Güzel ülkemin Cana yakın ve saygıdeğer insanları..

arabayı alalı 6 ay olmuşsa sende farklı arızalar olabilir. carbon clean genelde 20.000 km de bir tavsiye edilen bir temizlik olayıdır. kullanıma bağlı olarak bu km değişebilir tabiki. ve aldım alalı böyle bir sorun var demişsin. araç sıfırsa kesinlikle daha değişik bir sorun var senin araçta.

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok hocam sıfır almadım eksik bilgi verdim heralde 2000 model astra cd..6 ay oldu alalı ama bu sorundan bir türlü kurtulamadım...

HySofT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
wunderland,

benim tigra'da iki haftadır senin dedigin olaylari yapiyordu, sık sık ta devir düşmesinden dolayı stop ediyordu. ayrıca kalkışlarda gaza basinca önce devir düşüyor sonra araç kalkıncada kesik kesik gaz yiyordu.

dün carbon clean yaptırdım. şimdi bomba gibi. devir saatinde bir gram şaşma yok.

bence aracın başka yerlerine elletirmeden önce bi carbon clean yaptır, sonra düzelmezse diğer parçalara bakarsın.

geçmiş olsun.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Arkadaşım araban soğukken tekliyor bunun açıklaması bu..

Bikaç unsur kontrol edilmeli direk şurdan dır diyemeyiz..
Soğukken komprasyon testi uygulanmalı, bujiler check edilmeli,enjektörler kontrol edilmeli v.s.

saygılar..

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Arkadaşım araban soğukken tekliyor bunun açıklaması bu..

Bikaç unsur kontrol edilmeli direk şurdan dır diyemeyiz..
Soğukken komprasyon testi uygulanmalı, bujiler check edilmeli,enjektörler kontrol edilmeli v.s.

saygılar..
bence gaz kelebek boğaz temizliği iyi gelir gibime geliyor en basit işlem öncelikle budur eğerki geçmez ise araştırmak gerekir