Calibramı turbolucam....

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
330cc olarak satılan universal hangi marka ile uyar bizim bu sarı let enjektörleri??

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
sarı let de uyar boschtan alacağın herangi 330 cc civarı yüksek empedans 14-14 mm enjektörde uyar.

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hızlıca yazıyı okudum adam dalga geçe geçe yazmış zati :D Derki sen sen ol bir enjektör alırken; enjektör cc sini 5 e böl, sonrada 4 ile çarp = bu senin alabileceğin maksimum güce denk gelir bu arabadan (hayatımdada bukadar kıytırık hesap görmedim ) :D

Şu halde c20xe maksimum 160hp olur dio adam yani :D

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hızlıca yazıyı okudum adam dalga geçe geçe yazmış zati :D Derki sen sen ol bir enjektör alırken; enjektör cc sini 5 e böl, sonrada 4 ile çarp = bu senin alabileceğin maksimum güce denk gelir bu arabadan (hayatımdada bukadar kıytırık hesap görmedim ) :D

Şu halde c20xe maksimum 160hp olur dio adam yani :D

evt yazi guzel :D

iki farkli xe var..
xe (2.5) de bir gri (744) 214 ccm
2.8 mavi (427) 241 lik..

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi ozaman 200 hp ye kadar giderim var :D

enjektör denklik listesinden güzel bir 330cc enjektörle iş kapanacak demekki. Forumlara bakılırsa millet 2. el sarı kafaları, sıfır ii marka bir 330cc den pahalıya satıyor.

Kimse yanlış anlamasında Türkiyde let motor biraz fırsatcılığa dönüşmüş. Hani biri sorsada parçayı kitlesem modu olmuş. Buda araçtan soğutuyor.

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
uk de 20 pound olan sarılara burda 300-500 istiyo millet boşver sıfır al daha iyi türkiyeden çıkma ikinci el enjektör alınmaz. dünya kadar çeşit var yüksek empedans

gsi.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bence bu işi daha önce yapan bi arkadaş vardı dertten kurtulmadı piston beyin enjektör tesisat olmadan malesef olmuyor alabileceğin 170/180 anca çıkarır o arabada en sonunda std a çevirmişti
bu işi profesyönelce yapan ve türkiyedeki ilk astra gsı ı turbolayan yalçın abi var yada metin abiyede bi danış derim ben turbolar arttı fakat makıneyi bi, çoğu defalarca söktü taktı onların astra haala sorunsuz devam ediyor maşallah en iyi bilgiyi vereceklerdir bence bende astramı onlara turbolattım şimdi rodajda ama sana derimki ne bmw ne porsche tork yetiyor almanyada videoları izliyorum modena bile astranın arkasında :) bu makıneleri 1000 ps e kadar çıkarabiliyosun demişti yalçın abi bana kafayı yemiştim
ben sana tavsiyem biraz daha profesyönelce yap 1 kere yap keyfine tadına var turbo çok farklı hadi hayırlısı
bu arada f20 bendede var bana söylenen 200 km den sonra aşırı devire ve sürate dayanmayacak bi f20 şanzumana sahibim :( illa f28 dedi bana fakat 200 ps lerde f 20 de sıkıntı olurmu bilmem 300 leri geçtinmi maalesef kırıyor
e ben siyah astra gsı da 310 km yi görünce yan koltukta düşünüyorumda f20 ı ıh :)

Son düzenleme:

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bence bu işi daha önce yapan bi arkadaş vardı dertten kurtulmadı piston beyin enjektör tesisat olmadan malesef olmuyor alabileceğin 170/180 anca çıkarır o arabada en sonunda std a çevirmişti
bu işi profesyönelce yapan ve türkiyedeki ilk astra gsı ı turbolayan yalçın abi var yada metin abiyede bi danış derim ben turbolar arttı fakat makıneyi bi, çoğu defalarca söktü taktı onların astra haala sorunsuz devam ediyor maşallah en iyi bilgiyi vereceklerdir bence bende astramı onlara turbolattım şimdi rodajda ama sana derimki ne bmw ne porsche tork yetiyor almanyada videoları izliyorum modena bile astranın arkasında :) bu makıneleri 1000 ps e kadar çıkarabiliyosun demişti yalçın abi bana kafayı yemiştim
ben sana tavsiyem biraz daha profesyönelce yap 1 kere yap keyfine tadına var turbo çok farklı hadi hayırlısı
bu arada f20 bendede var bana söylenen 200 km den sonra aşırı devire ve sürate dayanmayacak bi f20 şanzumana sahibim :( illa f28 dedi bana fakat 200 ps lerde f 20 de sıkıntı olurmu bilmem 300 leri geçtinmi maalesef kırıyor
e ben siyah astra gsı da 310 km yi görünce yan koltukta düşünüyorumda f20 ı ıh :)

Sen kendi aracının plakasını bi yazarmısın buraya? Hangi turbo gsi senin çok merak ettim:rolleyes:

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaziim emre daha haala 35 plaka bu ay değişecek çok önemlimi plaka ? arkadaş bnm akrabaam olur arabayıda ben yapıyorum yakında tanır herkez az bekleyinde rodajı bitsin