Calibra turbo ne kadar ne yaparız bu araca?

candokme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar açıkçası çok bilgim yok chip uygulaması blow off intercooler gibi performans arttırıcı ve turboyu koruyan işlemler varmış sayın ustalara sormak istiyorum stock calibra turbo için ne yaparız-yapabiliriz fiyatı ne olur

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
stock calibra turbo eğer sağlıklı değilse öncelikle sağlıklı hale getirmek gerek eğer sağlıklıysa yapabilceklerinin sınırı maddiyat...

candokme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performans için 5 bin yeterli mi? yani sanıyorum 15-20 milyarlık arabaya 50 milyar motor koyulmaz :) gider şahine bugatti motoru taktırırım :D:D (nefret ediyorum şahincilerden)

candokme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlış anlaşılmasın modifiye şahincilerden (Yer:Kordon1 Sunset beyaz modifiye şahin içerde 5 kişi ellerde biralar ses sistemi yırtık sesler çıkararar bass verir insanlar veyron gibi bakarlar bi süre (zannediyorum çok karizma olduklarını sanıyorlar) ama neye baktıkları belli yapmayın abi şahin yerine samara modifiye edin şahine turbo takmayın civic motoru takmayın göz var nizam var :)

yani sağlıklı bir motor için ? veya şu kadara şu güç diyin bende ona göre bir bütçe ayarlıyım body kit ses sistemi vs ile 15 bine kadar yolu var çünkü

Son düzenleme:

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
zevki olan adam onuda güzel yapıyor merak etme ;)

candokme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zevki olan adam onuda güzel yapıyor merak etme ;)

yalnız hala sorumun cevabını alamadım zevk varda eşşein gözü değil yani şu anlamda mesela 200 ps arabaya 5 milyar harcarsın 300 olur 20 milyar harcarsın 450 olur fiyat/performansın gittiği yere kadar yani

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
yalnız hala sorumun cevabını alamadım zevk varda eşşein gözü değil yani şu anlamda mesela 200 ps arabaya 5 milyar harcarsın 300 olur 20 milyar harcarsın 450 olur fiyat/performansın gittiği yere kadar yani

evet aynen öyle belli biyerden sonra harcaman gereken para katlanıyor...

motoru güçlendirmeden önce kapsamlı bakım yapman gerek zaten kapsamlı bir bakım bayaa para yer bakımlı arabana yazılım atarsın bi kaç temel moduda yapınca 250 + bg olur

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
fiyat istiyorsan şöyle sölim 5 bine 300 üstü hp leri görmen zor sağlıklı bir 250 hp araban olur ;)

bu arada calibrayı henüz almadın sanırım ağır modifiyeyi kaldırcak temiz düzgün calibra sanırım pek kalmadı piyasada işin zor kolay gelsin...

Son düzenleme:

candokme

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorma var tertemiz garajda beklemiş 100 binde araç ama bebek yani de ecotec 136 ps :)+ arkaya dış modifiyeyle beraber calibra turbo yazısını koymak istiyorum