calibra mı bertone mi dersiniz

clap.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen..

tornunu derken bu arada senin tornunu değil calibranın torunu bertone demiş cengiz abi :)

temiz calibra her zaman calibradır.. ama temizlerinin fiyatları epey bir var bildiğim kadarı ile.. bertone daha çok olduğu için piyasada birde sanırım astra parçaları ilede uyumludur kasası daha makul olabilir..

pardon yanlış okumuşum :eek: temiz bitane buldum abi evt fiyatı da baya kabarık.ama calibra yani orasıda var :D

clap.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temiz diyorsan al gitsin kardeşim sıkıntın olursa haberleşiriz elimizden gelen yardımı yaparız evet Hakan'ın da dediği gibi torununu istiyorsan derken calibranın plastik torunu bertoneden bahsediyorum :D

teşekkürler abi yardımcı olduğunuz için.k.bakma abi hız bakımından torununu görmek istersen anlamıştım ben :eek: tekrar özür dilerim.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

clap.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estagfurullah kardesim ,sanırım bu animasyon senin fikrini pekiştirmende faydalı olur çizimi bile harika mübareğin :D
http://www.youtube.com/watch?v=jnfT4i89u2I&feature=related

bilgilendirmen için tekkürler abi.çocukluğumdan beri opel hastalığı var hemen hemen çoğu modelin özelliğini biliyorum ama arada kaldım hele son 2 gündür uykularım kaçıyo :D şuan bindiğim SFİ da pek yavaş sayılmaz 210 hp ye çıkardım ama sıkıldım.bide bulduğum kalibra tanıdık olduğu için arabayı biliyorum garaj arabası ve çok temiz bi araba.saygılarımla.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
animasyonda iyide geçrek hayatta bu tip calibralar gördüm mü çok çakma geliyor bana :) en güzel calibra orjinal calibra :) belki güzel bir jant olabilir o kadar.. :)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
animasyonda iyide geçrek hayatta bu tip calibralar gördüm mü çok çakma geliyor bana :) en güzel calibra orjinal calibra :) belki güzel bir jant olabilir o kadar.. :)
aynen ama yukarıdaki animasyonda eleman orjinalliği bozmamıs dikkat edersen ,gerçek de de böyle calibra var birkaç tane ülkemizde