calibra mı bertone mi dersiniz

clap.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar.şuan bindiğim araba astra gsi SFİ ama sıkılmaya başladım artık ve değiştirme kararı aldım.fakat çok çelişkide kaldım.calibra 2.0 T mi :confused: yoksa bertone 2.0 T mi :confused: bi türlü karar veremedim.opelci ailem olarak sizinde görüşlerinizi almak istiyorum.şimdiden teşekkürler.saygılarımla.;)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efsane ve ayrıcalık istiyorsan calibra turbo ,torununu istiyorsan bertone turbo, bana sorarsan bertone turbo al derim,calibra turbo temizi cok zor olanlar da iyi para ama değer

clap.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efsane ve ayrıcalık istiyorsan calibra turbo ,torununu istiyorsan bertone turbo, bana sorarsan bertone turbo al derim,calibra turbo temizi cok zor olanlar da iyi para ama değer

abi torunumu görmek istiyorum da ama calibradan da vazgeçmek istemiyorum :D bursa da bitane calibra turbo buldum garaj arabası çok temiz yabancıda da değil araba bildiğim bi araba.ama bertonede çok hoşuma gidiyo ne yapcam bilmiyorum :)

clap.06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen..

tornunu derken bu arada senin tornunu değil calibranın torunu bertone demiş cengiz abi :)

temiz calibra her zaman calibradır.. ama temizlerinin fiyatları epey bir var bildiğim kadarı ile.. bertone daha çok olduğu için piyasada birde sanırım astra parçaları ilede uyumludur kasası daha makul olabilir..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi torunumu görmek istiyorum da ama calibradan da vazgeçmek istemiyorum :D bursa da bitane calibra turbo buldum garaj arabası çok temiz yabancıda da değil araba bildiğim bi araba.ama bertonede çok hoşuma gidiyo ne yapcam bilmiyorum :)
temiz diyorsan al gitsin kardeşim sıkıntın olursa haberleşiriz elimizden gelen yardımı yaparız evet Hakan'ın da dediği gibi torununu istiyorsan derken calibranın plastik torunu bertoneden bahsediyorum :D