çakmak girişi

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen gün küllük aldım, kutuda çakmak ve çakmağın takıldığı yer de vardı. şimdi bu çakmağın takıldığı yer yedek mi? yoksa onu da mı takacağım? normalde aracın çakmak girişinde ne var? aracım hala gelmediği için bilmiyorum.  

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: çakmak girişi

astraowner link' Alıntı:
hiçbirşey kapak var üstünde çakmak yok
demek istediğim çakmak yok biliyorum da, çakmağı direk takacağımız şekilde mi yoksa kutudan çıkan o çakmak yuvasını oraya mı takmam gerekiyor? yani kutudan çıkan çakmak yuvası oraya takmam için mi yoksa yedek mi onu anlayamadım?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çakmak almadığım için tam bilmiyorum ama normal diğer araçlardaki çakmaklığın üstünde çakmağı olmayanı gibi geldi bana çok bi fark görmedim ama çok incelemedim diyebilirim yanlış olmasın

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
çakmak almadığım için tam bilmiyorum ama normal diğer araçlardaki çakmaklığın üstünde çakmağı olmayanı gibi geldi bana çok bi fark görmedim ama çok incelemedim diyebilirim yanlış olmasın
ok teşekkürler

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn. Hllb,

Şu an sadece bir çakmak takılacak şekilde. Sizin aldığınız çakmakta anladığım kadarıyla bir klavuz mevcut. Aracınız gelince o klavuzu çıkarıp çakmağı takacaksınız çünkü klavuz gelecek olan araçta mevcut olacak :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

heh sorduğum şey oydu. kılavuz mu onun adı? adını bilmediğim için tam anlatamadım. aslında oraya çakmak takmıyacam zaten, usb çevirici takacam. araçta zaten usb var ama o sadece ses vs girişi için. ben 12v usb çevirici kullanıyorum telefon vs şarjı için. kutudan o kılavuz dediğiniz şey çıkınca acaba hiç mi yok diye düşünmüştüm. o zaman kutudan çıkan yedekmiş. teşekkürler.

Oydelee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracın üzerinde 12v çıkış yeri mevcut yaylı bir kapakla gizlenmiş durumda ancak çakmak yok.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Kılavuz diye ben dedim ama güzel oldu. :)

USB çevirici veya telefon şarj aletini hiçbir aparata gerek duymadan çakmaksız gelecek olan aracınızda kullanabileceksiniz. Dediğiniz gibi kutudan çıkan fazlalık ;)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ok anladım teşekkürler