c20let

tenten

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar aracım vectra A 93 MODEL 8 VALF ben aracı c20let yapabilirmiyim yaparsamda kaça patlar..
şimdiden teşekürler

tenten

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hec bilgisi olan yokmu yeni nesil opelciler:D

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tenten' Alıntı:
merhaba arkadaşlar aracım vectra A 93 MODEL 8 VALF ben aracı c20let yapabilirmiyim yaparsamda kaça patlar..
şimdiden teşekürler

Yapabilirsin tabi ama en az 5-6.000 ytl harcaman lazım.. Silindir kapağı egzantrikler filan üzerinde olacak tabi,pistonlar,turbo,komple tesisat,beyin,debimetre vs değişmesi lazım.. Tabi çok iyi bir ustada lazım.. İmkansız değil ama çok zor.. Özellikle maliyet kısmı biraz ağır olur bu işin..

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uğraşacağına aracını satıp Calibra Turbo al, daha ucuza patlar...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Vallahi de billahi de daha ucuza gelir, hem yürüyen aksam da uyumlu olur.Bir de 4x4 olacağından gazlayınca yerinde saymazın ;)

Ya kardeşim sende Onno Ustayı geçtin her mesaja atlamasan olmaz :D Ermancım şaka bir yana Calibra Turbo birçok Opel fanatiğinin rüyalarını süsler ama yürütebilme maliyetleri çok yüksek bence.. Yedek parçaları ( özellikle kaporta aksamı ) maalesef çok zor bulunuyor.. Bana sorarsan Vectra veya Astrayı LET yapmak daha mantıklı..

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Ya kardeşim sende Onno Ustayı geçtin her mesaja atlamasan olmaz :D Ermancım şaka bir yana Calibra Turbo birçok Opel fanatiğinin rüyalarını süsler ama yürütebilme maliyetleri çok yüksek bence.. Yedek parçaları ( özellikle kaporta aksamı ) maalesef çok zor bulunuyor.. Bana sorarsan Vectra veya Astrayı LET yapmak daha mantıklı..

Lapin'im abicim ben, görünce dayanamıyorum :D Yavuz sen araba sarmaz, rahat rahat yürür diyosan eyw.Benim kullanmışlığım yok ama +200Hp arabaların ya arkadan itişli, ya da 4x4 olması gerektiğine inanıyorum.