C180 Beklentilerimin altında çıktı :)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
e63 amg ile a180 amg 'yi karıştırmayalım lütfen.

safkan opc ve opc line gibi bir olay bu.

O zaman sizin icin a45 AMG verelim hatta buyrun izleyin :) safkan AMG , safkan güç , dunyanın fabrikasyon en güçlü 2.0 motoru :)

http://m.youtube.com/watch?v=gPzCbTNpPWg

Yine diyorum , ne kada ekmeg o kada köfte ...

Cls63 tokatliyor , e63 ude tokatlar :) olay burada sudur , hangi klas olursa olsun hangi araba olursa olsun , Mercedes yaptımi en iyisini yapıyor , siz buradan tercih yapıyorsunuz , a180 AMG denmiş 84 bin tl ye de alabiliyorsunuz , mercedes konforu olsun dersen ayni a180 amg 140 bine de var . Her ikisini aynı kefeye koyamazsiniz demek istiyorum . A klas alıp safkan güç ile , c63 , cls63 tokatlamak istiyorsanız bu sefer 201 bin tl verceksin , hatta bu aracı Mercedes konforu ile alayım dersen bu sefer 290 bin tl vercen.

Eskisine de yenisine de hastayim arkadas keske param olsada alsam bir a45 edition 1 AMG :D

Kolay gelsin...

2000. mesaj :D

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu motoru zaten süperdi ama düğmeleri falan iç mekan kalitesi çok narin geldi. heran kırılacakmış gibi. he onun kırılacakmış gibi duran düğmeleri falan opel vw falan gibi markaları deler geçer o ayrı mesele...

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c200 kompressordede aynı hayal kırıklığını ben yaşadım.Sanki c sınıfı vasat bir aracın içindeymişim gibiydi.Arka koltuğa 3 kişi (kilolu değil üstelik) zor sığdık.Araç oldukça fazla lastik sesi ve 120km den sonra rüzgar sesi alıyor.Plastik tıkırtıları ve sert yürüyen aksamda cabası.Kullandığımda güçlü motoru ile zevkli olsada yinede vasat bir araç.Mondeo, İnsignia gibi araçlar bu araçtan bir gömlek üstün...

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aradaki sayfaları okumadım, sadece ilk sayfaya baktım. C-180 hatta C-200 de dahil 196hp değildir. C-180 156hp, c-200 ise 180 hp dir.

Her ikisini de Hem Insignia 1.6T hem de astra h gtc 1.6T ile çok üzmüşümdür. C sınıfı maalesef ne göründüğü kadar konforlu ne de insanların tahmin ettiği kadar performanslı.

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar has oto da çalışan arkadaşımın söylemesidir Mercedes e kasadan başlar altı yalan dolan benim arkadaşımda da yeni cla aldı amg paket tamam çoğu şeyi güzel fakat benim emektar corsamın süspansiyonu ondan daha iyi küçük seylerde resmen kafam tavana çarptı açıkçası çok şaşırdım ben daha iyi bir konfor beklerdim sonuçta Mercedes konforuyla meşhur bir marka

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Mercedes spor yaparsan konfor olmaz amg sert karakter sergıler 17 18 jant olan bı araçtan konfor beklemek yanlış ölusu opelın ustunden geçer merso bı başka c180 c200 zaten spor e200 sonra olanlardan konfor beklerım Mercedes makbul agır kasası e200 ve sonrakı sersinden baslar :)
cok övdugumuz opel yenı astralarda j lerde habıre motor revızyon yapılıyor kullanıcı hatası degılıp musterıler özel servıse geliyor wv opel bmv reno hep sanayıde bır tane Mercedes görmedim arıza yapıpta dükkânlara gelen gözlemdıgım budur arkadaşlar ;)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen gün İbrahim'le yürüyoruz. aynı gün iki tane amg gördük. şimdi baz bir c180 ile c63 amg arasında ki ayrımı 10 yaşında çocuk bile yapar. bu arada 2. araç daha klastı s65 amg ;) şehrimi bu yüzden seviyorum. hem Türkiye genelinde göze batmaz ama bir bugatti'miz eksik. yüksekova'da olduğu gibi :kop: