C.clean Yapilan Arbda Yağ Değişimi Mecburmuş....???

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar buğün carbon clean yaptırmaya gittim bana c.cleanden sonra yağ özelliğini kaybettiği için yağınında değişmesi gerekiyor dediler...öyle birşey var mı?Bende yagı değiştireli dah 2000 km oldugu için vazgeçtim...Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim..

Silverblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olayın yağla doğrudan bir ilgisi yok,
c. clean deterjanlı benzin karışımıyla motoru çalıştırıp kurumları sökmeye yarıyor.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla yağ değişimi mecbur diye bir konu yok . Yanlız yağ niteiğini kaybetmiş ise ve değişimi yakın ise değiştirmekte faydalı olacağını düşünüyorum.Sizin yağ kilometreniz 2000 eğer niteliğini kaybetmemiş ise değişimine gerk yok. Dedikleri gibi özelliğini yitirmişse uygulamadan önce bunun araştırmasını yaptırmanız lazım .2000 km. rede yağ niteliğini kaybetmez. Bu normal şartlarda böyledir. :good:

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
ya arkadaşlar benim arabam garanti kapsamında şimdi ben carbon clean yaptırsam para verirmiyim ve ücretini bilen varmı

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar benim arabam garanti kapsamında şimdi ben carbon clean yaptırsam para verirmiyim ve ücretini bilen varmı
Garanti kapsamına giriyorsa vermessin.
Fiatına gelince piyasası 50 ila 60 ytl arasında yapılıyor.

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
Garanti kapsamına giriyorsa vermessin.
Fiatına gelince piyasası 50 ila 60 ytl arasında yapılıyor.

ya bende servise gittim 1 hafta önce carbon clean için araba 27000 ne girmek üzere ama servis yapmaya gerek yok dedi..demek garantiye girdiği için yapmıyolar:D

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel servisinde buğün söylediler c.clean yaparsam yağında değişmesi gerekiyormuş yağ değişimine daha 8 bin km var bende vazgeçtim yaptırmaktan...Servisin bana söylediği bu...C.clean i yapan arkadaşlar yağ değiştiriyor mu bnde bunu öğrenmek istemiştim..Şimdiden teşekkürler...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ya bende servise gittim 1 hafta önce carbon clean için araba 27000 ne girmek üzere ama servis yapmaya gerek yok dedi..demek garantiye girdiği için yapmıyolar:D

Bu imkanı kullanman için garanti süresini geçirmeden yaptır derim.;)