C.C Cengiz Abim Doğum Günün Kutlu Olsun

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geç kalmışız yaw..
Abi doğum günün kutlu olsun, nicelerini sağlık, başarı ve huzurla kutlarsın inşallah.
Teşekkür ederim Dinçer eksik olma hep birlikte inşallah.

Yeni gördüm cengiz abi kusura bakma doğum günün kutlu mutlu olsun tüm sevdiklerinle ömür boyu mutlu ol :)
estağfurullah teşekkür ederim Hakan yolun 3 de 2 si gitti 1 kaldı :( 10 sene daha idare etsem yeter :D

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estağfurullah teşekkür ederim Hakan yolun 3 de 2 si gitti 1 kaldı :( 10 sene daha idare etsem yeter :D[/QUOTE]

Olurmu abicim yaa daha ortayaş bile 50 den sora başlıyo dur daha gençsin abicim haksızlık etme kendine bak savaş abinin resmine o daha 27 lik delikanlı olduguna göre sende daha 24-25 gibi falan yani :D
Eh bende 18-19 oluyorum sanırım biradaha küçülürsem bir cebe sıgarım heralde :D:D

Son düzenleme:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estağfurullah teşekkür ederim Hakan yolun 3 de 2 si gitti 1 kaldı :( 10 sene daha idare etsem yeter :D

Olurmu abicim yaa daha ortayaş bile 50 den sora başlıyo dur daha gençsin abicim haksızlık etme kendine bak savaş abinin resmine o daha 27 lik delikanlı olduguna göre sende daha 24-25 gibi falan yani :D
Eh bende 18-19 oluyorum sanırım biradaha küçülürsem bir cebe sıgarım heralde :D:D[/QUOTE]

sağolasın moral oldu savaş abiyle bir mangal partisinde yanyana geldik benden 10 yaş daha genç duruyor , maşallah yaşını göstermiyor hiç,sen de dediğin gibi az daha zorlasan emeklemeyi bırakıp tay tay yapmaya başlayacak kıvama geleceksin :D

sabah kahvesi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz Abi...ben İstanbul'a geldiğimde anlattığın bir konu vardı ya hatırladın mı?aklıma geldikçe hala o günkü gibi kahkahalarla gülüyorum inan ki...alemsin sen yaaa canım benim.. :kop::kop::kop: hangi olay diyorsan hatırlatayım,hani gözlerinden ateş çıkmıştı ya o işte :kop::kop::kop:devamını getirmeyim istersen :D:D

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz Abi...ben İstanbul'a geldiğimde anlattığın obir konu vardı ya hatırladın mı?aklıma geldikçe hala o günkü gibi kahkahalarla gülüyorum inan ki...alemsin sen yaaa canım benim.. :kop::kop::kop: hangi olay dşeyorsan hatırlatayım,hani gözlerinden ateş çıkmıştı ya o işte :kop::kop::kop:
:D hatırlamazmıyım karnımız ağrımıştı gülmekten

sabah kahvesi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle böyle değil hem de...:kop:.

sabah kahvesi

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al benden de 0 kadar valla abicim..kardeşim de okudu hayırdır ne oldu diye sordu,anlattım..anlatırken bile çatladım :kop::kop:
anlatırken ki halin geldi gözümün önüne :kop:
gel abicim valla..misafirim olursun ...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol kardeşim, yakında inşallah