buyrun opelin cikacak olan yeni modelleri

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
yeni modeller demişken, Astra GTC'nin 2011 sonbaharında geleceğini Opel TR'de yayınladı, merakla bekliyorum ben :)
Twintop'da 2013'deymiş.
bu sitede de sedana 2012 demişler.

amaaa en çok ilgilendiğim ve merak ettiğim Insignia görünümlü Coupe:D
inşallah ya Insignia Coupe yada Calibra ayarında birşey yaparlar.

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet çıkdı

bir coupe güzel birde yeni çıkıcak suv aracı bir şeye benziyor yani ben bunları görmemişdim.. diğerleri zaten ya çıkdı yada tanıtımı yapıldı corsa zafira astra tourer ampera yeni astra sedan..

mz_2011-3-30_bulletin_opel-zukunft_top.jpg

gt,manta,monza,calıbra dan sonra efsane devam ediyor çok süper

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insignia coupe yi güzel full dolu ve iyi bir motorla satarlarsa çok astronomik bir rakamı olucağı kesin az satar ama öz satar ilerde çok güzel bir kupon araç olur calibra gibi belli elit bir kesimden ikinci eldede talep görür yani işi bilen arabadan anlayan..

ama suyunu çıkartıp 1.4-1.6 bom boş donanımlı versiyonlarını sırf ucuza satmak için satmaya kalkarlarsa üzgünümki bir kaç yıla kalmaz ikinci elde apaçi eline düşer orası burası oynanmış bozulmu fiberden çakma bodykitler takılmış çok çirkin coupeler görürüz..

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepsi güzel ya astra sedan ve suv özellikle ilgimi çekti paylaşım için teşekkürler..

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
insignia coupe yi güzel full dolu ve iyi bir motorla satarlarsa çok astronomik bir rakamı olucağı kesin az satar ama öz satar ilerde çok güzel bir kupon araç olur calibra gibi belli elit bir kesimden ikinci eldede talep görür yani işi bilen arabadan anlayan..

ama suyunu çıkartıp 1.4-1.6 bom boş donanımlı versiyonlarını sırf ucuza satmak için satmaya kalkarlarsa üzgünümki bir kaç yıla kalmaz ikinci elde apaçi eline düşer orası burası oynanmış bozulmu fiberden çakma bodykitler takılmış çok çirkin coupeler görürüz..

:good: çok doğru yazmışsın abi

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sedanın önden görünümü yok mu arkadaşlar..