Bütün üyelerin Dikkatine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saka bir yana bu aksam çok güzel eylendik krexxxxx kardeşimizide teşekkür ederiz bizi kırmayıp trabzondan kalkıp taaa orduya geldiği için coşmak güzel duygu kanka biz coşmayalımda kim coşsun karnım acıktı kanka mangalda okadarda yedik dicem sen hepsini yedin zaten misafiride ac bıraktın bizede arkadaşlar bu gökhan (ordudrift) bakmayın böyle kuru bişe olduğuna kendinden hat da benden bile fazla yiyor bide ac değilmiş yuh kanka ya 6 kilo tavuğu nerene yedin ya yakında kıdaklamaya başlar hat da yumurta bile verirsin

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu suan msnden bir alıntıdır kankam söyle yaz mış aşayı bir okursanız anlarsınız sadece ben delisi değilmişim bu sitenin saat 04:02

ORDUdrift(opelim.net):
işin sakası bende wc ye gitcem ama bende kalkamıyorum basından

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh len nerden aldınız bu bilgiyi lütfen düzeltiyorum 550 ytl abartma kanka

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanka sen ozaman 2 yumurta kırda karnın acıkmış madem bende geleyim size ama köpeği bağladıysan tabiki yiğit52 nin bir piti var arkadaslar utanmasa eve gelen misafiri ısıracak tabi köpeğe öğretmemişlerki misafir ağırlamayı

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asıl bu alıntıdır msn den
__YİĞİT__:
daha ne yazacan reklam ettin bizi kanka

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oğlum o bir köpek sende köpek le bir olursan olacağı bu yani ben ne yapim sen köpekle ne dalaşıyon havan negüzel yatıyordu

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana daha benim msn nin şifresini vermicem değitiriyom şimdi komplo kardeşlerim sen adamı ipe götürürsün len

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanka uyarı yersin bak bir gol üyeye iftira atmaktan köpek yatmıyordu ki resmen etin kokusunu aldı direk saldırdı bana kandimi krexxxxx in arabasına zor attım bu arada ben anladım bana kastın var eti bana verirken anlamalıydım ben benden kurtulmak istediğini!!!

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanka zaten vermedinki versen ben kendime de bende kalkamıyorum basından mı yazacam halla halla ya bari doğru sallada milleti yanlış bilgilendirme hatta yawwww bırakkkk yawwww bırakkk

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim köpek vejetaryan kanka köpeğe iftıra at ma bizim köpek konuşamıyor diye baktın kopek konuşamıyor atbalım köpeğe iftira ne olmuş yani altınımız yok diye biz yürekten seviyoz opelim.neti kanka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...