bursadan mehmet

mehmet sönmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar arkadaşlar,ben bursadan mehmet sönmez,36 yaşındayım ve 2007 yılından bu yana opel corsa kullanıyorum,ilk opelim 2004 model 1.2 enjoy modeliydi,daha sonra yeni kasa corsa aldım pek memnun kalmadım,şu anda 2004 model 1.4 tvinport kullanıyorum çokda memnunum,herkeze keyifli forumlar dilerim.

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hosgeldiniz keyifli forumlar.

mehmet sönmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldiniz..

yeni kasanın neyi hoşunuza gitmemişti?
tşklr ederim hoşbulduk,
yeni kasa corsanın kasası bana göre çok ağır geldi,benim opelim essentia 1.2 75 beygir di,motordu,yani anlıcanız kasa ağır motor küçük geldi,kılimayı acınca motor kasılıyordu,kalıkşlarda çok ağır kalkıyordu bu yüzden 1.4 tvinport aldım,bu aracım 90 beygir ve kalkışlarda çok daha hızlı,

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor haricinde iç dizayn falan hoşunuza gitti mi ?

açıkçası corsa d önden hoşuma gidiyo, yandan da öle, ama arkası ve özellikle kokpiti hoşuma gitmiyo.. biraz balon gibi geliyo d kasanın kokpiti.. hani ilerde d kasaya geçersek alışılır mı yoksa sürekli garipser miyim diye düşünüyorum..

bi tane mavi 2012 model d kasa var burda, color edition galiba, tavanı siyah, araç çok spor ve tatlı duruyo.. hani alınır diyorum, ama siz hiç memnun kalmadım diyince acaba olmuştum, tek sorun motor diyosanız , zaten yeni alcağım aracı muhtemelen dizel alırım ve pek performans kaygım da olmaz , o yüzden sıkıntı yok

mehmet sönmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor haricinde iç dizayn falan hoşunuza gitti mi ?

açıkçası corsa d önden hoşuma gidiyo, yandan da öle, ama arkası ve özellikle kokpiti hoşuma gitmiyo.. biraz balon gibi geliyo d kasanın kokpiti.. hani ilerde d kasaya geçersek alışılır mı yoksa sürekli garipser miyim diye düşünüyorum..

bi tane mavi 2012 model d kasa var burda, color edition galiba, tavanı siyah, araç çok spor ve tatlı duruyo.. hani alınır diyorum, ama siz hiç memnun kalmadım diyince acaba olmuştum, tek sorun motor diyosanız , zaten yeni alcağım aracı muhtemelen dizel alırım ve pek performans kaygım da olmaz , o yüzden sıkıntı yok
normalde corsa d benim hoşuma gidiyor,görüntü olarak bana hoş geliyor,aracın içi ferah ve geniş,d kasanın kokpiti çok hoş görünuyor benim hoşuma gitti.alırsanda 1400 motor al benzinli,dizelden anlamam,dizel bana çok ters,ben biraz egsoz sesi dinlerim,rahatsız etmeden hoş egsoz sesi bana müzik gibi gelir.