bursadan katılanlar...

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar.. bursadan katılan arkadaşlarla konuşup fikir alışwerişi yapabileceğimiz, birbizden haberdar olabileceğimiz bi yer olsun istedim..yada mesleğimizide yazarsak birbirimize yardımcı olabileceğimiz konular olur belki.. burda güvenilir insanların olduğu düşüncesindeyim ve neden bursadaysak güvenebileceğimiz insanları tanımayalım birbirimize yardımcı olmayalım..burdan haberleşebiliriz..

Son düzenleme:

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trabzonluyum kardeş ama 4 senedir bursadayım.. ailem hala trabzonda..

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trabzona gelirsen haberimiz olsun bekleriz..d

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar.. ben bursadan katılan arkadaşlarla konuşu fikir alışwerişi yapabileceğimiz bi yer olsun yada birbizden haberdar olabileceğimiz bi yer olsun isterdim..yada mesleğimizide yazarsak birbirimize yardımcı olabileceğimiz konular olur belki.. kısaca ben burda güvenilir insanların olduğu düşüncesindeyim ve neden bursadaysak güvenebileceğimiz insanları tanımayalım birbirimize yardımcı olmayalım.. ben bursadada garajlarda bi bankada memurum mesela yardımcı olabileceğim bi konu olursa burdan haberleşebiliriz..

Güzel bir düşünce, ben Görükle'de genelde otomotiv sektörü için kalıp ve makina imal eden bir firmada teknik ressam olarak çalışıyorum.

Bursa'da ikamet eden opelim net üyelerinin sayısı hatırı sayılır bir seviyeye ulaştı zannedersem. Yönetimin izniyle bir buluşma organizasyonuda düzenlenebilir, böylece daha yakından tanışmış oluruz.

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel bir düşünce, ben Görükle'de genelde otomotiv sektörü için kalıp ve makina imal eden bir firmada teknik ressam olarak çalışıyorum.

Bursa'da ikamet eden opelim net üyelerinin sayısı hatırı sayılır bir seviyeye ulaştı zannedersem. Yönetimin izniyle bir buluşma organizasyonuda düzenlenebilir, böylece daha yakından tanışmış oluruz.

ben inş bunun bi başlangıcı olurum serhat kardeşim.. memnun oldum.. birbirimize yardımcı olabilirsek ne mutlu bana..

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar ben şuan izmirdeyim fakat bir ayağım sürekli bursada. Aslında bursalıyım ama geçici bir süre izmirdeyim. Eğer bir konuda birşeye ihtiyacınız olursa yardımcı olurum. En azından ne nerede yaptırılır onu söylüyü bilirim. Eğer bir buluşma düzenlenirse sevseve katılırım.

Bursa'ya çok selam...

Ahmet Altınçubuk

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi bursadan katılan arkadaşlar bu kadarmıyızz.. herkes tanıtsın kendini ...ne iş yapar.. bilelim birbirimizi..