bursadan katılanlar...

hakangnr

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
kemerin kilitlendği aparatı incelemek lazım aslında içine giren kablo varsa eğer kemer uyarısı vardır fakat ben serviste yolcununkini kapatırmıştım kimse binince takmıyor kafa ütülüyor diye

Anlaşılan servis yolu göründü bi göstermek lazım ilginiz için teşekkürler

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Opcom la bakmak lazim belkı ıkaz acilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

volkan16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iyi akşamlar. astra h aracımı çok fazla kullanmamaktayım ve 22bin de. ancak bakım yaptıralı 1 yıl oldu. şimdi 30bin olmadan 2. yıl bakımı için neler değişmesi gerekiyor ve küçük sanayide bir servis önerebilirmisiniz

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iyi akşamlar. astra h aracımı çok fazla kullanmamaktayım ve 22bin de. ancak bakım yaptıralı 1 yıl oldu. şimdi 30bin olmadan 2. yıl bakımı için neler değişmesi gerekiyor ve küçük sanayide bir servis önerebilirmisiniz

yağ yağ filtresi hava filtresi olen filtresi yakıt filtresi benzinliyse bujilerde değişir birde balata kontrolü gerekirse değişimi küçük sanayide poyraz otomotiv var opel servisi ismail abi orda beni mudanyada hırdavatçıda çalışan kadir abi gönderdi dersin damatları oluyormuşsunuz dersin işini halleder benim kat iptali için baya yardımcı olmuştu

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Oto sansit gidersen Crayz Speed var 32 blok ta selamimi söyle ilgılenirler

Sent from my iPhone using Tapatalk

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bu gün eksoz muayenesi yaptırdım Renault bayı de 4 lastik goodyear alana bısıklet bedava haberiniz olsun..

volkan16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağ yağ filtresi hava filtresi olen filtresi yakıt filtresi benzinliyse bujilerde değişir birde balata kontrolü gerekirse değişimi küçük sanayide poyraz otomotiv var opel servisi ismail abi orda beni mudanyada hırdavatçıda çalışan kadir abi gönderdi dersin damatları oluyormuşsunuz dersin işini halleder benim kat iptali için baya yardımcı olmuştu

hafta sonu poyraz otoda bakımı yaptırdık. önerin için teşekkürler.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar :) ZuZu ya opc line ekleri düşünüyorum ilk olarak marspiyeli alayım diyorum bursada tavsiye edeceginiz gidip görecegim bir yer varmıdır ?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bursa grubunun yükü Burak Abi'de..Maşallah da taşıyorsun Burak Abi ;) bu arada Renault un kampanyası iyiymiş :alkis:

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 19:59 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 19:58 ----------

Merhabalar :) ZuZu ya opc line ekleri düşünüyorum ilk olarak marspiyeli alayım diyorum bursada tavsiye edeceginiz gidip görecegim bir yer varmıdır ?

E artık bir zahmet Can :D