bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Günaydın hayırlı cumalar. Eyv burak takip ederim. Burak bizim amca biraz hastası daha biz çocuktuk böyle 124 lada serçe 131 tarzı araçları alıp satarak bi servet yaratti kapısında 2011 bmv 740 var ama 124 baktığı kadar bmv ye bakmiyo. Hiç pazarlık bile yapmadı alırken ama araçta yok yok bagaj kapısında tut ön arka kamera sistemine kadar herşey elektronik.
ona saygım sonsuz durumun ıyı olur hobı olarak guzel zararlı alıskanlıklara yonelecegıne bunlarla oyalanmak guzel butcesı kısıtlı ınsanların yapcagı zor seyler :D
hastalık ışte ama tutupta bır serceye 8 bın vermem ınsan zamanla sıkılıyor kımse o parayı zor verır hastasını bulur gelır alır ona bırsey dıyemem renkler ve zevkler tartısılmaz:D

yawiz55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar bayadır siteye girmiyordum. Bursalı değilim ama yakın sayılırım Manyastan. Araçım için bursaya sanayiye gelirim genelde opel astra h 2007 dizel araca sahibim. satmayı düşünüyorum bilginize herkese iyi akşamlar iyi hafta sonları...

TaZzMaNiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamun aleykum haftaya buluşma mı var burak bi alo deyin banada gelmeye çalışacağım çok istiyorum

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Hayirli akşamlar arkadaşlar faik sana alo yaparim kardeşim
abi hoşgeldin hangi sanayiye geliyosun geldinmi Otosansite mesaj at göruşuruz