bursadan katılanlar...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
burası boş mesut bılıyosun 12+08 olunca kımseyı tanımıyorum kusura bakma hayırlı olsun

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günaydın Bursa hayırlı günler ve işler..
Mesut araban hayırlı olsun şimdi gördüm sen söylenince..:) Umarım araç diridir yaşı biraz var...Malum Alfa...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gunaydın herkese,

Mesut araban hayırlı olsun, ben arkadaşına aldınız sanmıştım pardon , Allah tekerini düz bastırsın

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada muayeneden 15 dk da gectim, cam filmlerini yazdılar bekledigim gibi.

Randevum 09.30 olmasına ragmen arkadaşların uyarısı ile 08.40 da istasyonda idim, çok yardımcı oldular, sizi randevu saatinizi bekletmeden normal sıra işlemi ile hemen alalım dediler.Para yatırıp aracı kanala sokmam 5 dk, muayene 10 dk sürdü, sadece ilgili arkadaşı 10 dk kadar dışarıda bekledim.Hayırlı Olsun dedi ruhsatı verdi gitti :good:

Bu arada yan kanalda dizel eski bir aracın sanırım sorunu vardı, istasyondaki arkadaş altını yıkatın, mazot kalıntısı olmasın dediğini duydum.Dizelci arkadaşların bilgisine...

Bu arada Gemlik gerçekten boştu ve işlemler düzgün dü, kalakabalık kesinlikle yok, 4 kanal da çalışıyor :good: her ihtimale karşı randevu alıp saatinde önce orada olursanız işlemler daha da çabuk bitiyor.