bursadan katılanlar...

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı OLsun Aksel, kaça aldınız, km / model i filan nedir,

Taban halısını Usta bir döşemeci değiştiremezmi ?

Teşekkür ederim Berker abi. 2.000 liraya geldi sigortası noter alımı falan. 1990 model 35.000 yazıyor km ama 5 haneli olduğu için 135.000 olabilir bilmiyorum yani abi :D

Taban halısına gelince usta tabikide değiştirebilir abi ama biz arkadaşla kendimiz toplamak istiyoruz. Boyacı bir arkadaşım var ufak tefek işlerini bitirince komple boyayacağız.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atilla Kaptan sıfır araçlarda ilk üç yıl muafsın, sonra yaptırman lazım.Bu arada muayene ile egsoz muayenesi bagımsız işliyor, yani egsoz muayenen yok diye fenni muayenede takılmassın.Bu arada TUV istasyonlarında egsoz muayene yapıyorlar,22 tl gibi bir ücreti var

Teşekkürler Berker Bey,

bahara 3 yıl doluyor.

fth26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fethi Bey beşyol tarafında rahatlıkla bulursunuz. Ben geçen kış öncesi almıştım kauçuk paspas takımı yanılmıyorsam 30 tl idi. çok para vermenize gerek yok araştırın bulursunuz. beşyola doğru inerken sağ tarafta bi dükkandı ismini hatırlamıyorum ama sırf paspas üzerine bi dükkandı diye hatırlıyorum. lambaların ordaki üst geçide gelmeden hemen orlarda bi yerde.

teşekürler emre c.tesi bir bakayım. umarım bulurum güzel bir şey

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
iyi geceler cümleten. muayene pazartesi günü 15.30'da gemlikte :) hadi bakalım hayırlısı :)

akselerbol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günaydın.

Neden Gemlik'de yaptırıyorsun muayeneleri bir özelliği mi var Kestel daha yakın değil mi size
?